Suç Kitapları

Gün Işığı PDF indir

Gün Işığı PDF indir, e-kitap sitemizde Gün Işığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eric Ambler tarafından kaleme alınan Gün Işığı kitabı PDF Oku.

Gün Işığı kitabı, 256 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gün Işığı kitabını 9789750850400 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gün Işığı kitap özeti, Gün Işığı pdf oku, Gün Işığı yandex, Eric Ambler e-kitap pdf, Gün Işığı PDF Drive, Gün Işığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gün Işığı PDF Oku

Topkapı Sarayı’nın beklenmedik ziyaretçileri

Dolandırıcı Arthur Abdel Simpson, Atina’da havaalanında karşı karşıya geldiğı Harper’a her zamanki kurban profiline uyduğunu düşünerek yaklaşır. Lakin Harper’ın saf bir kurbandan çok daha yükseksı olduğu görülmektedir. Kısa süre içinde Simpson kendini önce şüpheli bir otomobili Türkiye sınırından geçirmeye çalışırken bulacak, sonra da eline düştüğü polisin sunduğu iki seçenekle yüz yüze kalacaktır: Ya polisle işbirliği yapıp eski meslektaşlarına ihanet etmeli veya cezaevine düşmeyi göze almalıdır. Harper ve mücevher hırsızı çetesininse İstanbul’da bambaşka planları mevcuttur…

Çağdaş gerilim ve casusluk romanlarının öncüsü kabul gören Eric Ambler, tekinsiz komploların içine düşen sıradan bireylerin maceralarını konu alan romanlarıyla tanındı. Renkli karakterlerle dolu Gün Işığı, Ambler’ın en keyifli romanlarından biri olmasının bunun yanında Jules Dassin’in 1964 yapımı klasik filmi Topkapı’nın da çıkış noktasıdır.

*Ambler, ardından gelen taklitçilerinin üzerinde bir zirve gibi artıyor.*-Los Angeles Times

*Ambler’ın yazdığı tek bir sıkıcı paragraf yok.* -Sunday Times

*Bay Ambler müthiş bir yazar.* -Alfred Hitchcock

Gün Işığı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu