Suç Kitapları

Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri PDF indir

Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri PDF indir, e-kitap sitemizde Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hüseyin Nadir tarafından kaleme alınan Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri kitabı PDF Oku.

Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri kitabı, 232 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri kitabını 9786254081224 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri kitap özeti, Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri pdf oku, Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri yandex, Hüseyin Nadir e-kitap pdf, Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri PDF Drive, Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri PDF Oku

*Yalnız İstanbul’un değil bütün dünyanın en kurnaz, en ele avuca sığmaz, en mahir hırsızı Fakabasmaz Zihni ismindeki fevkalbeşer mahlukun akıllara hayret ve dehşet veren sergüzeştleri*nin ikinci cildinde, içinde Cafcaf Halil, Çamur Şevket, Solucan Hüseyin, Tilki Ayşe, Yıldız Rukiye, Pamuk Müjgân, Güzeller Kraliçesi Ulviye gibi hepsi birbirinden mahir ve eğitimli mücrimlerin olduğu yüz kişilik çetesinin başında Sorbonne Darülfünunundan mezun bir Türk Fantoması olarak faaliyet yürüten bir organize suç örgütü önderinin ilk defa 1922’de neşrine başlanan 56 kitaplık külliyatının Şule Ayva tarafından notlandırılarak hazırlanan 11 ila 20. kitaplarını okuma imkânı bulacaksınız: Karanlıklar İçinde, Kanlı Göz, Mardiros Hanı Sirkati, Kanlı İzler Peşinde, Sislerde Bir Siyah Nokta, Otomobildeki Cinayet, Cin Ali’nin Tevkifi, Fakabasmaz’ın Düğünü, Kadıköy Cinayeti, Aksaraylı Çamur Şevket.

Fakabasmaz Zihni`nin Sergüzeştleri PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu