Suç Kitapları

Büyük Uyku PDF indir

Büyük Uyku PDF indir, e-kitap sitemizde Büyük Uyku kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Raymond Chandler tarafından kaleme alınan Büyük Uyku kitabı PDF Oku.

Büyük Uyku kitabı, 272 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Büyük Uyku kitabını 9786254495786 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Büyük Uyku kitap özeti, Büyük Uyku pdf oku, Büyük Uyku yandex, Raymond Chandler e-kitap pdf, Büyük Uyku PDF Drive, Büyük Uyku Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Büyük Uyku PDF Oku

Ölüm döşeğindeki yaşlı milyoner General Sternwood’un başı, kayıp bir kaçakçıyla evli kumarbaz büyük kızı ve ölçüsüz tecrübeleri sebebiyle şantaja uğrayan ufak kızı yüzünden sürekli olarak derde girer. General ölmeden önce bu meselelerden kurtulabilmek için özel dedektif Philip Marlowe’u tutar. Marlowe yalnızca para için yapılan basit bir şantajı çözmeye çalıştığını sanırken kendisini kaçırılma vakaları, istismar, pornografi ve kanlı cinayetlerin ortasında bulur.

Okurunu uzun seneler boyunca Marlowe’un peşinde türlü maceralara sürükleyen Raymond Chandler’in Büyük Uyku’su baştan çıkarıcı, incelikli ve son derece sürükleyici bir ilk roman.

*Büyük Uyku’yu okumak o kadar keyifli ki büyük ihtimalle yazarının ne kadar zeki olduğunu fark etmeyeceksiniz.
Chandler nüktedanlığın kralı olmaya sürdürmekte.*
–Ian Rankin

*Polisiye roman ustası Raymond Chandler’ın ‘şehirli, eksiksiz özel dedektif’ Philip Marlowe’u tanıttığı ilk ikonik romanı.*
–Los Angeles Times

Büyük Uyku PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu