Suç Kitapları

Sıfır Baskı PDF indir

Sıfır Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Sıfır Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Canan Parlar tarafından kaleme alınan Sıfır Baskı kitabı PDF Oku.

Sıfır Baskı kitabı, 266 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sıfır Baskı kitabını 9789752892231 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sıfır Baskı kitap özeti, Sıfır Baskı pdf oku, Sıfır Baskı yandex, Canan Parlar e-kitap pdf, Sıfır Baskı PDF Drive, Sıfır Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sıfır Baskı PDF Oku

“Şimdi, sırada, gözlerden uzakta, paraların yerinde durup durmadığını ve gerçek olup olmadığını kontrol edebileceği bir yere başını sokmak vardı. Arabanın evine doğru yollanmış olduğunu gördü: İkinci sokaktan döndü mü yaşadığı korkunç daireye varmış olacaktı. Yani kendisini ilk arayacakları yere. Oradan hemen uzaklaştı tabii ki… Nerede kalacaktı? Ortada bir ceset vardı, yanında da, kendisinin de öldürülmesine yetecek yeri yoktu. Sabaha kadar şaşkın kuş gibi dolaşacak hali de… Bu konuyu, aslında ta en başta İstanbul turuna çıkmadan önce düşünmesi gerekirdi. Ama insan her gün valizler dolusu para yer almıyordu işte.” İlk romanların acemiliğinden uzak bir ilk roman Sıfır Baskı. Hayatının roman olduğunu düşünmeyen bir yazarın kurduğu oyun. Polisiye macerasının gerisinde kurgunun oluşumunu anlatan, kurgunun gizlerini çözen bir çalışma. Canan Parlar yeni bir yazar olmakla yetinmiyor, edebiyatımıza yeni bir soluk katıyor.

Sıfır Baskı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu