Edebiyat Kitapları

Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz PDF indir

Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz PDF indir, e-kitap sitemizde Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gene Luen Yang tarafından kaleme alınan Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz kitabını 9789757938668 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz kitap özeti, Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz pdf oku, Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz yandex, Gene Luen Yang e-kitap pdf, Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz PDF Drive, Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz PDF Oku

Aang ile dostları, Ateş Ulusu’yla yüz yüze gelmeleriyle başlayan heyecan verici yeni bir macerada tekrar buluşuyor !

Ates¸ Ulusu kolonilerini Toprak Krallıgˆı’ndaki evlerini terk etmeye zorlayan bir plan, Ates¸ Lordu Zuko ile Toprak Kralı Kuei’yi savas¸ın es¸igˆine getirmis¸tir. Aang’le Katara iki ulus içinde barıs¸ sagˆlanması ic¸in yorulmak nedir bilmeden c¸alıs¸ırken, Sokka da Toph’a, okulundaki o¨gˆrencileri, rakip
ates¸ bu¨ku¨cu¨ler sınıfı kars¸ısında kendilerini savunmaya yardım etmektedir! Aang barıs¸ı vaktinde getirmeyi bas¸arabilecek mi, yoksa Zuko’yla olan dostlugˆu mahvolup, du¨nya yeniden savas¸a mı su¨ru¨klenecek?
Eisner o¨du¨llu¨ ve National Book Award adayı Gene Luen Yang’ın (American Born Chinese), Avatar’ın yaratıcıları Bryan Konietzko ve Michael Dante DiMartino ile is¸birligˆi ic¸inde kaleme aldıgˆı ve c¸izimleri, sanat ekibi Gurihiru (Captain America: Fighting Avenger) tarafından gerc¸ekles¸tirilen bu c¸alıs¸ma, Avatar’ın bugu¨ne kadarki en harika macerası! Bu ihtis¸amlı cilt, New York Times’ın c¸ok satanları içinde bulunan Verilen So¨z’u¨n u¨c¸ bo¨lu¨mu¨nu¨n bunun yanında, Daha o¨nce go¨ru¨lmemis¸ c¸izimlerin yer aldıgˆı kapsamlı bir eskiz defterini bir araya getiriyor.

Avatar – The Last Airbender – Verilen Söz PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu