Sağlık Kitapları

Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri PDF indir

Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şebnem Güneyman tarafından kaleme alınan Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri kitabı 79 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri kitabını 9786055785000 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri kitap özeti, Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri pdf oku, Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri yandex, Şebnem Güneyman e-kitap pdf, Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri PDF Drive, Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri PDF Oku

Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri Kısa Özet

1973’ten beri diyabetiyle sağlıklı bir yaşam sürmeyi başarmış olan Şebnem Güneyman “Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Öneri” adlı el kitabında bilgi ve tecrübelerini paylaşıyor, diyabetle saglıklı ve uzun bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Güneyman, İsviçre’de diyabetlilere özel olarak uygulanan grup terapilerine katıldı, diyabet üzerine psikoloji ağırlıklı eğitim aldı. Sağlık eğitim hayatına Almanya’da “Bad Bevensen ” Diyabet Kliniği’nde, İngiltere’de ve Amerika’da, Houston Methodist Hastanesi’nde sürdü. Kronik Hastalıklar üzerine ülkemizde ve bir çok ülkede yapılan toplantılara konuşmacı olarak katıldı. Koçluk eğitimini FA Coach Academy’den alan Güneyman, dünya çapında sayıca çok az bulunan “Diyabetle Yaşam Koçluğu”nu ülkemizde gerçekleştiren ilk ve tek kişidir. Diyabetle Yaşam Koçluğu’nun bunun yanında “Yaşam Koçluğu” da yapmaktadır.

Güneyman’ın “Şeker Çocuklar”, ve “Hayata Dair 100 Yorum” adlı yayınlanmış iki kitabı daha var. TV’de yayına giren “Diyabetle Yaşam” programının yapımı ve sunumunda görev alan Güneyman, Türkiye Diyabet Vakfı’nın GAP bölgesinde iki yıl süreyle yürüttüğü “Bir Hastanın Sağlık Ekibinden Beklentileri” projesini hemşire gruplarına sundu. Diyabetle Yaşam Derneği’nin Şişli Şubesi kurucu başkanı olan Şebnem Güneyman halen dönem başkanlığını yapmaktadır.

Bir Diyabetliden Bir Diyabetliye 250 Küçük Öneri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu