PDF

Bir Kürt Sevdim PDF indir ücretsiz

Bir Kürt Sevdim PDF indir ücretsiz, e-kitap sitemizde Bir Kürt Sevdim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Öznur Yıldırım tarafından kaleme alınan Bir Kürt Sevdim kitabı PDF Oku.

Bir Kürt Sevdim kitabı, 272 sayfadan oluşmuş olup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Kürt Sevdim kitabını 9786257099301 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Kürt Sevdim kitap özeti, Bir Kürt Sevdim pdf oku, Bir Kürt Sevdim yandex, Öznur Yıldırım e-kitap pdf, Bir Kürt Sevdim PDF Drive, Bir Kürt Sevdim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Kürt Sevdim PDF indir ücretsiz

“Ben Diyarbakırlıyım Gülşah” dedi sanki işlediği bir kabahati dile getirir gibi. “Sense Balıkesirli!” diyerek şaşkınlığımı ikiye katladı. Adımla hitap edişi, memleketimi bilişi? Bu nasıl işti?

“Adımı biliyorsun, memleketimi de? Ama ben henüz söylememiştim.”

“O gece bir tek sen âşık olmadın Gülşah.”

“Peki, madem sadece ben âşık olmadıysam, neden olmaz diyorsun?”

“Çünkü biz seninle ülkenin batısıyla doğusuyuz, çünkü biz farklı kültürlerin çocuklarıyız. Çünkü biz bitmeyen bir kavganın bitmeye mahkûm aşkıyız. Olmaz Gülşah, olmaz.”

Bu kitapta Diyarbakırlı yakışıklı Şahin ile Balıkesirli güzeller güzeli Gülşah’ın İzmir Ege Üniversitesi’nde tanışmalarıyla başlayıp yıllarca süren gerçek bir aşk hikâyesini okuyacaksınız.

Gülşah ve Şahin ülkemizde yaşanmış binlercesinden sadece biri. Gülşah’ın sevgiyle harmanlanmış anılarında yolculuk ederken bu aşka imreneceksiniz. Onlarla beraber ağlayacak ve belki de sinirlenip isyan edeceksiniz. Bu aşkın içinde kendinizden, çevrenizden mutlaka bir şeyler bulacaksınız. Çünkü bu kitap biraz sen, biraz ben, biraz da öteki. Bir Türkiye mozaiği…

“Sarışın bir kızla esmer yakışıklı bir adam yürüyordu yan yana, yana yana.”

Bir Kürt Sevdim PDF indir ücretsiz indir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu