PDF İndir

BİTMEYECEK ÖYKÜ PDF indir

BİTMEYECEK ÖYKÜ PDF indir, e-kitap sitemizde BİTMEYECEK ÖYKÜ kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Ende tarafından kaleme alınan BİTMEYECEK ÖYKÜ kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. BİTMEYECEK ÖYKÜ kitabını 9786052993125 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. BİTMEYECEK ÖYKÜ kitap özeti, BİTMEYECEK ÖYKÜ pdf oku, BİTMEYECEK ÖYKÜ yandex, Michael Ende e-kitap pdf, BİTMEYECEK ÖYKÜ PDF Drive, BİTMEYECEK ÖYKÜ Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

BİTMEYECEK ÖYKÜ PDF Oku

BİTMEYECEK ÖYKÜ Kısa Özet

*İnsanlar mevcuttur, asla Fantazya’ya gidemezler,* dedi Bay Koreander. *Ve insanlar mevcuttur, gidebilirler ama sonsuza kadar orada kalırlar. Sonra bir de Fantazya’ya gidip geri dönenler mevcuttur. Senin gibi. İşte bunlar iki dünyayı da esenliğe kavuştururlar.*

Ne istiyorsan onu yap, yazıyordu sınırsız güce sahip İmparatoriçe’nin sembolünde. Lakin Bastian, bu cümlenin gerçekten ne açıkladığini, uzun ve zahmetli arayış sonucu öğrenecektir.

Bastian enteresan görünümlü bir kitap aracılığıyla kendini, güzel fakat tehlikenin pençesindeki Fantazya diyarında bulur. Bu büyülü ülkeyi, Çocuk İmparatoriçe’ye yeni bir isim vererek yalnızca bir *insan* kurtarabilir. Lakin saraya giden yol ejderhalar, devler, canavarlar ve bir çok büyülü yaratığın yaşadığı yerlerden geçmektedir.

Bastian maceraya atılır atılmasına fakat dönüş yolunu bulmak o kadar kolay değildir. Fantazya’nın derinliklerine girdikçe, dile getirilemeyecek kadar kötü yaratıklarla ve kendi kalbinin gizemleriyle yüzleşecek cesareti bulması gerekecektir.

*Büyülü dünyaveyalıveriyorsunuz. Hareketli, yenilikçi ve hassas.*

The Washington Post

BİTMEYECEK ÖYKÜ PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu