Bilim Kurgu Kitapları

Değiştirilmiş Karbon PDF indir

Değiştirilmiş Karbon PDF indir, e-kitap sitemizde Değiştirilmiş Karbon kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan Değiştirilmiş Karbon kitabı 496 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Değiştirilmiş Karbon kitabını 9786053757597 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Değiştirilmiş Karbon kitap özeti, Değiştirilmiş Karbon pdf oku, Değiştirilmiş Karbon yandex, Richard K. Morgan e-kitap pdf, Değiştirilmiş Karbon PDF Drive, Değiştirilmiş Karbon Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Değiştirilmiş Karbon PDF Oku

Değiştirilmiş Karbon Kısa Özet

21. yüzyıl bilimkurgu edebiyatının en mühim eserlerinden birisi olan Değiştirilmiş Karbon’dan bir araya getirilen ve Netflix’in yayımlayacağı distopik dizi Altered Carbon, 2018’in en fazla seyredilecek projelerinden biri olmaya aday!

Philip K. Dick en iyi roman ödülü

25. yüzyıl. İnsanlık BM’nin gözetimi altında tüm galakside hüküm sürmekte. Irk, inanç ve sınıf değişikliklarının hâlâ sürdüği bu sürede teknolojideki yükseliş yaşamı âdeta baştan tanımladı. Bir insanın bilinci depolanarak yeni bir bedene (veya *kılıf*a) basit bir şekilde indirilebilir duruma geldi ve ölüm olgusu, ekrandaki bir bip sesine indirgendi.

Eski bir asker ve BM elçisi olan Takeshi Kovacs önceden de öldürülmesine rağmen son ölümü bilhassa acı vericiydi. Evinden 180 ışık yılı uzakta, eski adıyla San Francisco, yeni adıyla Bay City’de yeni bir bedende uyanan Kovacs kendini, *varoluş*u alınıp satılır şeyler olarak gören bir topluma göre bile karanlık ve büyük ölçekli bir komplonun tam merkezinde buldu. Dünyanın en kuvvetli bireylerindan birisi olan Laurens Bancroft bir ölümün sırrını açığa çıkarmak için Kovacs’ı tutmuştu: Kendi ölümünün.

Blade Runner ve Neuromancer gibi eserlerin izinden giden siberpunk türündeki Değiştirilmiş Karbon, son zamanların en dikkat çeken bilimkurgu-distopya romanlarından biri.

*Değiştirilmiş Karbon’un evreni özgün ve çarpıcı. Muazzam karakterler ve eşsiz bir gizem içinde yer alıyor.*  
-Patrick Rothfuss

*Şahane bir iş. Mükemmel bir bilimkurgu. Değiştirilmiş Karbon, çok iyi bir giriş yapıyor ve hızını git gide arttırıyor. Eşit derecede merak uyandırıcı ve özgün bir eser; son sayfaya kadar elinizden düşüremiyorsunuz.*
-Peter F. Hamilton

*Zeka dolu bir kara noir, eşsiz bir kurgu ve hikâyesini dört gözle öğrenmek isteyeceğiniz bir karakter.*
-Ken McLeod

*Bu bi hayli hızlı okunan, etkileyici roman William Gibson’ın Neuromancer’ı ve Norman Spinrad’ın Deus X’inin merak uyandırıcı bir karışımı.*
-Publishers Weekly

Değiştirilmiş Karbon PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu