Korku Kitapları

Deliliğin Dağlarında PDF indir

Deliliğin Dağlarında PDF indir, e-kitap sitemizde Deliliğin Dağlarında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Howard Phillips Lovecraft tarafından kaleme alınan Deliliğin Dağlarında kitabı PDF Oku.

Deliliğin Dağlarında kitabı, 136 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Deliliğin Dağlarında kitabını 9786053758419 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Deliliğin Dağlarında kitap özeti, Deliliğin Dağlarında pdf oku, Deliliğin Dağlarında yandex, Howard Phillips Lovecraft e-kitap pdf, Deliliğin Dağlarında PDF Drive, Deliliğin Dağlarında Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Deliliğin Dağlarında PDF Oku

Anlatmam gereken gerçeklerden kaçınılmaz olarak kuşku duyulacak; yine de eğer mantıksız ve olağanüstü gözüken şeyleri çıkaracak olsaydım, geriye hiçbir şey kalmazdı. Howard Phillips Lovecraft, ufak yaşta babasını kaybeden, gençliğinde de annesini akıl hastanesine uğurlayan yalnız bir adamdı. Büyükbabasının anlattığı korku öyküleri onun dehşetlere gebe hayal dünyasının kapılarını açtı. Hep içine kapanık biri oldu. Tek çaresi yazmaktı. 1920’li ve 30’lu senelerda yazdığı öykülerle korku edebiyatına damgasını vurdu ve korku diye adlandırdığımız duyguyu yeniden tanımladı. Onun eserlerinin çoğu modern insanın adlandıramadığı dehşetler ile ilgiliydı. Deliliğin Dağlarında, adlandıramamanın yarattığı dehşeti bir bilim adamının, yani asıl işi tanımlamak ve sınıflandırmak olan birinin gözünden göz önüne seriyor okura. Tam da bu yüzden korku edebiyatının meselesi olan metinlerinden biri bu. Bilinmeyeni aydınlatma çabasının ve modern insanın umutlarının karşısında, derinden git gide artan bir karanlığın ve sözcüklere dökülemeyen bir deliliğin öyküsü…

Deliliğin Dağlarında PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu