Korku Kitapları

Şeytan Çıkaran PDF indir

Şeytan Çıkaran PDF indir, e-kitap sitemizde Şeytan Çıkaran kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. William Peter Blatty tarafından kaleme alınan Şeytan Çıkaran kitabı PDF Oku.

Şeytan Çıkaran kitabı, 376 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şeytan Çıkaran kitabını 9786052650844 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şeytan Çıkaran kitap özeti, Şeytan Çıkaran pdf oku, Şeytan Çıkaran yandex, William Peter Blatty e-kitap pdf, Şeytan Çıkaran PDF Drive, Şeytan Çıkaran Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şeytan Çıkaran PDF Oku

“Bir Einstein denklemi, sayılarla dolu bir muhasebe sütunundan ne derece üstünse, Şeytan Çıkaran da çoğu muadilinden o derece üstün.” –New York Tımes

Korku filmleri tarihinde mihenk taşı hâline gelen uyarlaması 1973’te gösterime girdiğinde infial yaratan, günümüze kadar tesirini yitirmeyen en korkunç anlatılardan olan ve William Peter Blatty’nin gerçekten yaşanmış bir vakadan ilham alarak yazdığı Şeytan Çıkaran, Ira Levin’e ait Rosemary’nin Bebeği ve Thomas Tryon’ın yazdığı Öteki ile birlikte 1970’li senelerda yükselişe geçen modern korku edebiyatının üç büyük hikayesinden biri.

Gençliğinde oğlunu yanlış tedavi sebebiyle halen üç yaşındayken kaybeden ve o günden bu yana tıpla arası iyi olmayan ünlü oyuncu Chris MacNeil eşinden boşanmıştır ve on bir yaşındaki kızı Regan’la birlikte yaşamaktadır. Babasından uzak kalan Regan ise son haftalarda anormal davranmaya başlamıştır. Regan’ın giderek garipleşen hâlleri neticesinde doktora başvuran annenin derdine çare tıp dünyasından mı gelecektir yoksa Cizvit rahiplerinden mi?

Ebedi gecenin başlangıcı…

Şeytan Çıkaran PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu