Korku Kitapları

Bağlanma Korkusu PDF indir

Bağlanma Korkusu PDF indir, e-kitap sitemizde Bağlanma Korkusu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Başak Sayan tarafından kaleme alınan Bağlanma Korkusu kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bağlanma Korkusu kitabını 9789751038791 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bağlanma Korkusu kitap özeti, Bağlanma Korkusu pdf oku, Bağlanma Korkusu yandex, Başak Sayan e-kitap pdf, Bağlanma Korkusu PDF Drive, Bağlanma Korkusu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bağlanma Korkusu PDF Oku

Bağlanma Korkusu Kısa Özet

İnsan bir ömür birini bekleyebilir mi? Seni tanımadan önce sorulsaydı bana, hayır derdim. Ama hayat insanı hep inanmadıkları ile sınarmış. Seni beklerken sonsuz gelen dakikaları, saatleri, senelerı saydım ben sıra sıra. Kim bilir belki de beni yaşatan beklemekti. Hatta belki aşk dediğin şey budur; hiç gelmeyeceğini düşündüğün birini beklemekten hiç vazgeçmemek. 

Başak Sayan ilk romanı Bağlanma Korkusu’nda zamana yayılan büyük bir aşkı ve sonuçlarını içten bir dille anlatıyor.

Aşkın ve sevmenin ne demek olduğuna, sahip olduklarımızın değerini fakat onları kaybedince anladığımıza ve pişmanlığa dair destansı bir roman Bağlanma Korkusu. 

Her şeyi şimdi anlıyorum. Benim kaderim seni sevmekmiş. 

Sadece seni sevmek…

Bağlanma Korkusu PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu