Korku Kitapları

Kara Hasat PDF indir

Kara Hasat PDF indir, e-kitap sitemizde Kara Hasat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Norman Partridge tarafından kaleme alınan Kara Hasat kitabı PDF Oku.

Kara Hasat kitabı, 120 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kara Hasat kitabını 9786258327861 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kara Hasat kitap özeti, Kara Hasat pdf oku, Kara Hasat yandex, Norman Partridge e-kitap pdf, Kara Hasat PDF Drive, Kara Hasat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kara Hasat PDF Oku

“Büyük bir yetenek.” –Stephen King

Usta korku yazarı Peter Straub’un “son on yılda korku edebiyatındaki en heyecan verici seslerden biri” diye nitelendirdiği Norman Partridge’in 2006’da yayımlanan ve Bram Stoker Ödülü’ne layık görülen kısa romanı Kara Hasat, Cadılar Bayramı’na dair kâbusları iliklerimize kadar hissedeceğimiz, benzersiz bir hikâye anlatıyor.

Cadılar Bayramı, 1963. Ona Ekim Çocuğu veya Testere Surat yahut Testere Dişli Jack diyorlar. Adı ne olursa olsun, bu ufak kasabadaki herkes onun kim olduğunu biliyor. Her Cadılar Bayramı’nda elinde bıçağıyla yolculuğuna başlıyor ve genç erkeklerin tanınmış kâbusla yüzleşme şansını beklediği şehre doğru ilerliyor. Pete McCormick, Ekim Çocuğu’nu öldürmenin bu lanetli kasabada korkunç bir gelecekten kaçmak için tek fırsatı olduğunu biliyor. Lakin gece bitmeden Pete, korkunun testere dişli yüzüne bakacak ve Ekim Çocuğu’nun korkunç sırrını keşfedecek.

Testere suratlı kâbus…

Kara Hasat PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu