Korku Kitapları

Koralin PDF indir

Koralin PDF indir, e-kitap sitemizde Koralin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Neil Gaiman tarafından kaleme alınan Koralin kitabı PDF Oku.

Koralin kitabı, 152 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Koralin kitabını 9786053759683 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Koralin kitap özeti, Koralin pdf oku, Koralin yandex, Neil Gaiman e-kitap pdf, Koralin PDF Drive, Koralin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Koralin PDF Oku

Hugo En İyi Novella Ödülü
Nebula En İyi Novella Ödülü
Locus En İyi Genç Yetişkin Kitabı Ödülü
Bram Stoker En İyi Genç Kitabı Ödülü

*Çünkü,* dedi Koralin, *bir şeyi korkmana rağmen yapıyorsan, bu cesurcadır.*

Koralin ve ailesinin yeni evinin enteresan bir havası vardı. Tuhaflığın sebebi evi saran sis değildi. Gözlerini Koralin’in üzerinden ayırmayan kara kedi de. Çay yapraklarından fal bakan yeni komşuları Bayan Spink ve Bayan Forcible’ın da durumla bir ilgisi yoktu. Sebep diğer evdi: Misafir odasındaki eski kapıdan geçilebilen ev.

Bu evdeki düğme gözlü, beyaz tenli diğer annesi ve babası, Koralin’in kendilerine katılmasını bekliyordu. Ve onlarla birlikte orada kalmasını. Sonsuza kadar…

Neil Gaiman’ın kaleminden çıkan en tüyler ürpertici eser olan Koralin, yaş sınırı tanımayan, Alice Harikalar Diyarında ile karşı karşıya geldirılacak kadar kuvvetli ve eşsiz bir kitap.

Koralin PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu