Korku Kitapları

Kumsalda: Korku Hikayeleri PDF indir

Kumsalda: Korku Hikayeleri PDF indir, e-kitap sitemizde Kumsalda: Korku Hikayeleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Fırat Pürselim tarafından kaleme alınan Kumsalda: Korku Hikayeleri kitabı PDF Oku.

Kumsalda: Korku Hikayeleri, 112 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kumsalda: Korku Hikayeleri kitabını 9786052651513 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kumsalda: Korku Hikayeleri kitap özeti, Kumsalda: Korku Hikayeleri pdf oku, Kumsalda: Korku Hikayeleri yandex, Mehmet Fırat Pürselim e-kitap pdf, Kumsalda: Korku Hikayeleri PDF Drive, Kumsalda: Korku Hikayeleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kumsalda: Korku Hikayeleri PDF Oku

Kumsalda: Korku Hikayeleri Kısa Özet

“Kendimi tuvaletten dışarı zor atıp çığlık çığlığa koridorda koşmaya başladım. Koşarken birine çarpıp yere yuvarlandım. El yordamıyla bir yerlere tutunmaya çalışırken, gözüme tutulan fenerle kalakaldım. Neyse ki Bekçi Ahmet Amca’ydı. Kolumdan tutup beni yerden kaldırırken, ‘N’oluyor?’ diye sordu. Ağlayarak ona yaşadıklarımı anlattım, en sonunda da, ‘Betül’ün ayakları tersti!’ deyiverdim. Bunun üzerine Ahmet Amca, elindeki feneri tuttuğu ayaklarını göstererek, ‘Nasıl yani, benimkiler gibi miydi?’ dedi.”

Üniversiteye başlamadan önceki yaz tatilinde ailesiyle birlikte deniz kenarındaki bir yazlık evde kalan Tufan, sıkıntıdan patlıyordu. Ta ki ateş başında birbirlerine korku hikâyeleri anlatan dört gençle karşılaşana kadar… Yeni dostları Murat, Itır, Taygun ve Sesil’in hikâyelerinde neler yoktu ki: Tüyler ürperten cinler âlemi, lanetli dilek mektupları, ormandaki ıssız kulübe, kargalarla yarenlik eden gizemli kadın… Tufan da kendi hikâyesini anlatana kadar çember tamamlanmayacaktı.

Sakarmeke, Akılsız Sokrates gibi ödüllü eserleriyle tanınan ve farklı türler içinde gezinmeyi seven Mehmet Fırat Pürselim, şehir efsanelerini özgün korku öyküleriyle birleştiriyor. Gizem, korku ve maceranın hiçbir sayfasından eksik olmadığı, her yaştan okura hitap eden Kumsalda: Korku Hikâyeleri, edebiyatımızda mühim bir boşluğu dolduracak bir kitap.

Kumsalda: Korku Hikayeleri PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu