Korku Kitapları

Uyuyan Güzeller PDF indir

Uyuyan Güzeller PDF indir, e-kitap sitemizde Uyuyan Güzeller kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen King tarafından kaleme alınan Uyuyan Güzeller kitabı PDF Oku.

Uyuyan Güzeller kitabı, 752 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uyuyan Güzeller kitabını 9789752124172 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uyuyan Güzeller kitap özeti, Uyuyan Güzeller pdf oku, Uyuyan Güzeller yandex, Stephen King e-kitap pdf, Uyuyan Güzeller PDF Drive, Uyuyan Güzeller Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uyuyan Güzeller PDF Oku

*Şimdi burada dünyanın kaderine karar verilecek.*

Bir gün bütün kadınlar, uykuveyaldığında vücutlarını saran bir tür kozanın içinde hapsolurlar ve bir daha uyanamazlar. Eğer uyandırılırlarsa yahut bedenlerini saran o koza bir biçimde yırtılırsa diğerleri için ölümcül bir tehdit haline gelirler.

Uyudukları sırada başka bir yere gider kadınlar; daha güvenli ve adil bir yerdir burası, erkek şiddeti ve nefret değil, uyum ve dayanışma mevcuttur. Kendilerine yeni bir hayat kurmaya başlarlar.

Sadece bir kadın bu uyku hastalığından etkilenmez. Her şeyin başlangıcı ve sonu olan gizemli bir kadın: Evie. O, incelenmesi gereken bir tıbbi anomali midir, yoksa öldürülmesi gereken bir iblis midir? Kadınların terk ettiği ve en ilkel dürtüleriyle baş başa kalan erkekler fikir
ayrılığına düşerler. Eşlerinin ve kızlarının geri dönmesi için kimi Evie’yi öldürmek, kimi de onu kurtarmak ister. Gezegendeki bütün kadınların ve erkeklerin kaderi, bu birkaç gün içinde Dooling adlı ufak bir kasabada belli olacaktır.

Baba-oğul King’lerin kaleminden Yunan tragedyalarını andıran epik bir destan, bir modern zaman masalı.

*Eninde sonunda bütün kadınlar uyuyacak, bütün erkekler ölecek ve bu hırpalanmış dünya sonsuzluğa kadar sürecek bir rahatlamayla soluk alacak.*

Uyuyan Güzeller PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu