Korku Kitapları

Lanetli Tavşan PDF indir

Lanetli Tavşan PDF indir, e-kitap sitemizde Lanetli Tavşan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bora Chung tarafından kaleme alınan Lanetli Tavşan kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır.

Lanetli Tavşan kitabını 9786052650028 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lanetli Tavşan kitap özeti, Lanetli Tavşan pdf oku, Lanetli Tavşan yandex, Bora Chung e-kitap pdf, Lanetli Tavşan PDF Drive, Lanetli Tavşan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lanetli Tavşan PDF Oku

2022 ULUSLARARASI BOOKER ÖDÜLÜ ADAYI

Lanetli Tavşan, Güney Koreli yazar Bora Chung’un büyülü gerçekçilik, korku, masal ve bilimkurgu türündeki öykülerini bir araya getiriyor. Chung fantastiğin ve gerçeküstünün imkânlarını incelikle tercih ederek kapitalizmin ve ataerkinin modern toplumda yol açtığı şiddeti ve dehşeti gözler önüne çıkarıyor.

Kişiye özel hazırlanan lanetli eşyalar, banyodaki atıklardan vücut bulan bedenler, bilinç kazanan tekinsiz robotlar, intikamcı tilkiler ve daha fazlası bu karanlık öykü derlemesinde kendine yer buluyor.

“Chung’un öyküleri o kadar harika, enteresan derecede enteresan ve kuvvetli ki, Lanetli Tavşan’ı elinizden bırakmanız hemen hemen imkânsız. Sözün özü, bu derleme, olabilecek olan en iyi hâliyle, âdeta bir lanetli eşya.” –Kelly Link

Lanetli Tavşan PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu