Korku Kitapları

Istrancalı Abdülharis Paşa PDF indir

Istrancalı Abdülharis Paşa PDF indir, e-kitap sitemizde Istrancalı Abdülharis Paşa kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Berk Yaltırık tarafından kaleme alınan Istrancalı Abdülharis Paşa kitabı PDF Oku.

Istrancalı Abdülharis Paşa kitabı, 488 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Istrancalı Abdülharis Paşa kitabını 9786053759522 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Istrancalı Abdülharis Paşa kitap özeti, Istrancalı Abdülharis Paşa pdf oku, Istrancalı Abdülharis Paşa yandex, Mehmet Berk Yaltırık e-kitap pdf, Istrancalı Abdülharis Paşa PDF Drive, Istrancalı Abdülharis Paşa Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Istrancalı Abdülharis Paşa PDF Oku

İlk romanı Yedikuleli Mansur’la hatırı sayılır bir okur kitlesine ulaşan Mehmet Berk Yaltırık’tan 17. yüzyılda başlayıp günümüze dek ulaşan, tarihi kurguyla korkuyu harmanlayan yeni bir kitap.

*… Öğleye doğru günlük güneşlik rutin bir bahar havasında iki tarafında meşe ve kayın ağaçlarının yükseldiği asude bir yolda ilerliyordu Asil. Altında araba olmasa, asfalt üzerinde hızla yol alıyor olmasa kendisini hoş bir rüyanın içinde zannedebilirdi. Buralardaki tabiatın harikaları, el değmemişliği insanı mest ediyordu. Dereköy Sınır Kapısı yolunda olduğundan gidiş nedenini anımsayınca canı sıkıldı. Böyle yeryüzündeki cennet köşesi bir yerin mazisinde nasıl kanlı ve ürkünç hikâyeler olabilirdi?*

Bir ailenin ve bir ismin peşine takılan genç bir araştırmacı, kendini bir anda asilerin, eşkıyaların, haramilerin, haydukların, ayanların ve komitacıların içinde, zaferlerin ve bozgunların hengâmesinde, soygun masallarının ve kocakarı hikâyelerinin ortasında buluverir. Tarihle başlayan yolculuğu, ruhunun ve Istrancaların kuytularına sapmışken korkulu Balkan rivayetleriyle giriştiği amansız boğuşma nasıl nihayete erecektir?

Hırsının kölesi derebeylerinin, geceleri dolaşıp kapıyı pencereyi tırmalayan şeylerin, insan suretli canavarların, efsaneyle hakikatin birbirine karışıp tarihin sislerinin ardına gömülen bu roman, kâh kanlı baskınlara tutulan kâh geleneklerin kamçısı altında inleyen Balkan tarihine uzanan karanlık bir araştırmanın macerası.

Istrancalı Abdülharis Paşa, zamanın yavaş aktığı bir coğrafyada ürpertili bir arayışın romanı…

Istrancalı Abdülharis Paşa PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu