Korku Kitapları

Karanlık Sular PDF indir

Karanlık Sular PDF indir, e-kitap sitemizde Karanlık Sular kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paula Hawkins tarafından kaleme alınan Karanlık Sular kitabı PDF Oku.

Karanlık Sular kitabı, 400 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karanlık Sular kitabını 9786053757757 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karanlık Sular kitap özeti, Karanlık Sular pdf oku, Karanlık Sular yandex, Paula Hawkins e-kitap pdf, Karanlık Sular PDF Drive, Karanlık Sular Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karanlık Sular PDF Oku

Goodreads okurlarına göre 2017’nin en iyi polisiye-gerilim romanı!

Yayımlandığı andan bu yana fazlasatan listelerini altüst eden, son senelerın en mühim gerilim romanı Trendeki Kız’ın yazarı Paula Hawkins’ten gizem dolu çiçeği burnunda bir roman! Ölümünden birkaç gün önce Nel yardım istemek üzere kız kardeşine telefon eder. Lakin kardeşi Jules yanıt vermez ve yardım çağrısını geri çevirir. Birkaç gün sonra Nel’in ölüm haberi gelir. Jules ise kaçtığı ve gelmemeye yemin ettiği kasabaya, geride kalan yeğenine bakmak için dönmek zorunda kalır. Lakin Jules dehşet içindedir. Çok korkmuştur. Anımsamak istemediği anıları su yüzüne çıkarken, Nel’in intihar etmeyeceğine de giderek ikna olur. Bunların ötesinde Jules sudan korkmaktadır, özellikle de Ölüm Göleti dönen o korku verici yerden.

Karanlık Sular PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu