Korku Kitapları

Güdü PDF indir

Güdü PDF indir, e-kitap sitemizde Güdü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Max Brooks tarafından kaleme alınan Güdü kitabı PDF Oku.

Güdü, 320 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güdü kitabını 9786052651483 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güdü kitap özeti, Güdü pdf oku, Güdü yandex, Max Brooks e-kitap pdf, Güdü PDF Drive, Güdü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güdü PDF Oku

“Olağanüstü bir korku romanı!” –Josh Malerman

Greenloop, güneş panellerinden enerji üretilen, biyoyakıt jeneratörleri kullanılan, Yeşil Devrim’in en idealist kasabalarından biri. Şehrin kalabalığından uzakta ama her türlü konfora sahip. Kasabadan şehre giden yalnızca tek bir yol var ve wi-fi yahut hücresel sinyal almanın tek yolu fiber-optik bir kablo. Lakin bu “huzurlu” cennet tasviri bir gecede cehenneme dönüşebilir.

Rainier Dağı’ndaki volkanik patlamadan kısa süre sonra bir muhabir, Frank McCray adlı bir adamdan bir grup Kocaayak’ın Greenloop adlı bir kasabayı yok ettiğini iddia eden bir e-posta alır. Frank’in kız kardeşi Kate Holland da kasabanın sakinlerinden biridir ve patlamadan bu yana kayıptır. Gerideyse yaşananları anlatan bir günlük bırakmıştır.

Kate’in günlük kayıtlarından, olayla alakalı röportajlardan ve makalelerden bir araya gelen Güdü, kısmen bir hayatta kalma öyküsü, kısmen dehşet verici bir korku hikâyesi.

Kimse yardımına gelmeyecek…

Güdü PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu