Korku Kitapları

Nefesini Tut PDF indir

Nefesini Tut PDF indir, e-kitap sitemizde Nefesini Tut kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Holly Seddon tarafından kaleme alınan Nefesini Tut kitabı PDF Oku.

Nefesini Tut kitabı, 448 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Nefesini Tut kitabını 9786055016944 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Nefesini Tut kitap özeti, Nefesini Tut pdf oku, Nefesini Tut yandex, Holly Seddon e-kitap pdf, Nefesini Tut PDF Drive, Nefesini Tut Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nefesini Tut PDF Oku

Gillian Flynn, Laura Lippman ve Paula Hawkins sevenler için Holly Seddon’dan, okuru daha ilk sayfasından esir edecek, enteresan dönemeçlerle, başarılı bir biçimde yaratılmış karakterlerle ve sürükleyici psikolojik gerilim öğeleriyle dolu bir çıkış romanı geliyor.

Bazı sırlar asla ölmez. Sadece kilit altında tutulurlar.

Amy Stevenson, sıradan bir yaşamı ve sıradan poblemleri olan bir genç kızdı. Ama Amy’nin bir sırrı vardı, onu kendi vücudunda bir mahkûma dönüştürecek kadar tehlikeli bir sır. Bilinci ve kâbusları içinde sıkışıp kalmış olan Amy, on beş senedir birilerinin onu kurtarmasını ve yaşadığı korkunç saldırının sorumlusunu bulmasını bekliyordu.

Çalıştığı gazeteye hazırladığı bir yazı için hastaneyi ziyaret eden Alex gündüzleri susuzlukla, geceleri boğulmakla savaşıyordu. Ta ki Amy Stevenson ile karşlaşana kadar… Amy’yi gören Alex gençlik senelerından hatırladığı hikâyenin araştırılmaya değer olduğunu düşünmüştü. Genç kızın yaşamına ve yaşadıklarına dahil bi hayli görünenden daha fazlası olduğunu keşfetmiş ve aradığı tek kurtuluşun Amy’ninki olmadığını fark etmişti. Lakin tek tanığı, yaşadıklarını anlatamayacak durumda olan bir olay nasıl çözülebilirdi?

Keskin bir final ve iç içe geçmiş karakterler… Trendeki Kız’dan beri hiçbir gerilim romanı beni bu kadar etkilememişti.

– Tess Gerritsen

Uzun süredir karanlıkta bekleyen ve arapsaçına dönmüş gerçekler üzerine yazılmış bi hayli hızlı tempolu bir çıkış romanı.

– New York Times çoksatan yazarı Kimberly McCreight

Çok sürükleyici… Seddon’un anlatım tekniği çok kuvvetli… İnşa ettiği dünya kesinlikle büyüleyici ve etkileyici bir biçimde karanlık.

– Kirkus Reviews

*Fazlasıyla etkileyici.*

– Marian Keyes

*Nefesinizi tutun, işlerinizi bırakın, aslına bakarsanız bu çıkış romanını bitirene kadar tüm planlarınızı unutun çünkü bu roman sizi ilk sayfadan esir alacak…

Fevkalade, etkileyici ve mutlaka okunması gerekiyor.*

– Glamour

*Sizi etkisi altına alacak bir roman mı arıyorsunuz? Bu psikolojik gerilim romanı tam aradığınız kitap.*

– New Magazine

Nefesini Tut PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu