Korku Kitapları

Korku Ağı PDF indir

Korku Ağı PDF indir, e-kitap sitemizde Korku Ağı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen King tarafından kaleme alınan Korku Ağı kitabı PDF Oku.

Korku Ağı kitabı, 592 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Korku Ağı kitabını 9789752122642 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Korku Ağı kitap özeti, Korku Ağı pdf oku, Korku Ağı yandex, Stephen King e-kitap pdf, Korku Ağı PDF Drive, Korku Ağı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Korku Ağı PDF Oku

Korku Ağı 25 yıl sonra okurlarla yeniden buluşuyor!

*Bak ve beni gör, cılız adam. Senin şömine önu¨nde bir kitapla birkaç saat geçirdiğin gibi yu¨zseneler geçiren Barlow’a bak. Bak ve elindeki sefil sopayla öldu¨rmeye çalıştığın, gecelerin bu muhteşem yaratığını gör.

Bana bak, yazar bozuntusu! Ben insan hayatlarını yazdım ve mu¨rekkep olarak kan kullandım. Bana bak ve u¨midini kes!* Jerusalem’s Lot ku¨çu¨k bir New England kasabasıdır ve burada da, benzeri yerlerde olduğu gibi söylentiler, enteresan tipler ve saygı değer insanlar mevcuttur. Tabii garip olaylar ile ilgili söylentiler de yok değildir; ama her kasabada olduğu kadar…

Yazar Ben Mears, çocukluk senelerını konu alan ve o gu¨nlerden beri ona musallat olmuş korkularıyla yu¨zleşmek maksadıyla bir roman yazmak için Lot’a döner. Çocukken tanık olduğu korkunç olayın gerçekleştiği ev Marsten Köşku¨ işte karşısındadır; fakat yeni ve gizemli kiracıları mevcuttur. Kasabada bazı kuşkulu şeyler yaşanmaya başlayınca, Mears’ın belleğindeki karanlık anılar da canlanmaya başlar: Önce bir köpek hunharca öldu¨ru¨lmu¨ş olarak bulunur, ardından bir çocuk kaybolur. Bunlar ilk etapta çok da olağanüstü olaylar olarak göru¨lmez, fakat liste uzamaya başlar. Çok geçmeden kasabayı saran şaşkınlık hayrete, belirsizlikler dehşete dönu¨şecektir.

Televizyonu kapatın daha iyisi, koltuğunuzun yanı başındaki hariç, bu¨tu¨n lambaları da kapatın. Ondan sonra, bu loş ışıkta sizinle vampirler ile ilgili konuşalım. Sanırım, sizi onların varlığına inandırabilirim.

– Stephen King

Korku Ağı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu