Korku Kitapları

Kuzuların Sessizliği PDF indir

Kuzuların Sessizliği PDF indir, e-kitap sitemizde Kuzuların Sessizliği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Thomas Harris tarafından kaleme alınan Kuzuların Sessizliği kitabı PDF Oku.

Kuzuların Sessizliği kitabı, 426 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kuzuların Sessizliği kitabını 9786055092986 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kuzuların Sessizliği kitap özeti, Kuzuların Sessizliği pdf oku, Kuzuların Sessizliği yandex, Thomas Harris e-kitap pdf, Kuzuların Sessizliği PDF Drive, Kuzuların Sessizliği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kuzuların Sessizliği PDF Oku

Buffalo Bill lakabıyla tanınan bir seri katil, bazı kadınların peşine düşmektedir. Katilin belli bir amacı mevcuttur ama cesetler farklı eyaletlerde olduğu için kimse bunu kavrayamaz. FBI Akademisi’nde genç bir stajyer öğrenci olan Clarice Starling, büronun davranış bilimleri bölümünden Jack Crawford tarafından çağırılınca şaşırmıştır. Görevi, çok zeki bir psikiyatr ve korkunç bir katil olan, Baltimore Akıl Hastanesi’nde tutularak kriminal cinnet yönünden yakında zamandan izlenen Dr. Hannibal Lecter ile görüşmektir. Lecter’ın, katillerin zihin yapısıyla alakalı öngörülerinin, Buffalo Bill’in izinin sürülmesine ve adamın yakalanmasına yardım edebileceği kanısına varılmaktadır.

Zeki ve çekici bir kadın olan Starling, kendini Lecter gibi keskin zekâlı biriyle garip ve yoğun bir ilişki içinde bulunca sarsılır. Adamın, Buffalo Bill ve genç kadının kendisi ile ilgiliki şifreli ipuçları; Starling’i tüm okurların tüyler ürpertici ve son derece sürükleyici bulacağı bir araştırmaya sürükler.

Büyük bir yaratıcılık ve ustalıkla kaleme alınmış olan Kuzuların Sessizliği romanı bir gerilim klasiğidir.

Kuzuların Sessizliği PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu