Korku Kitapları

Wendigo PDF indir

Wendigo PDF indir, e-kitap sitemizde Wendigo kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Algernon Blackwood tarafından kaleme alınan Wendigo kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır.

Wendigo kitabını 9786052651605 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Wendigo kitap özeti, Wendigo pdf oku, Wendigo yandex, Algernon Blackwood e-kitap pdf, Wendigo PDF Drive, Wendigo Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Wendigo PDF Oku

“Blackwood’un dehasının niteliğini tartışmaya mahal yok. Onun sıradan şeylerin garipliğinin altında yatanları yazıya dökerken sergilediği beceri, ciddiyet ve titiz sadakate kimse yaklaşamamıştır.” –H. P. Lovecraft

Tuhaf kurgu ve hayalet hikâyesi türlerinde çığır açan Algernon Blackwood, insanın duyguları ve mantığı içindeki gerilimi kurcalayan, doğaüstü ile doğal olan içindeki alacakaranlık coğrafyayı keşfe çıkan öncü bir yazar. Tıpkı Söğütler gibi başyapıtlarından birisi olan ve 1910’da yayımlanan Wendigo ise yabanilik ile medeniliğin içli dışlı olduğu, adlandırılamayan dehşetlere gebe bir öykü.

Kanada’nın yabanıl arazilerinde geyik avına çıkan dört kişilik grup ikiye ayrılınca ilahiyat öğrencisi Simpson ile ona klavuzluk eden Fransız asıllı Kanadalı Joseph Défago ıssızlığın ortasında, esrarengiz bir tabiatın içinde tekinsiz bir serüvene yelken açar. Ormanın kasvetli atmosferinde, önce berbat bir koku, sonra da kaynağı bilinmeyen izler görülmektedir. Korku, akıl ile mantığı sararken tabiatın yüreğinde gizli tutulan “bilinmeyen,” varlığını usul usul sezdirmeye ekranlara gelecektır.

Yabanın çağrısı yanıtsız kalmaz…

Wendigo PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu