Bilim Kurgu Kitapları

Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap PDF indir

Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robin Wasserman tarafından kaleme alınan Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap kitabını 9786051862378 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap kitap özeti, Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap pdf oku, Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap yandex, Robin Wasserman e-kitap pdf, Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap PDF Drive, Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap PDF Oku

Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap Kısa Özet

Dünya bizim bildiğimizin çok dışındaydı. Ülkeler yanmış, nükleer saldırılar Ortadoğu’yu yerle bir etmişti.

Artık teknoloji çağıydı artık insan görünümlü makinelerin çağıydı.

*Yükleme*nin dünyayı değiştirmesi gerekiyordu. Yaşlanmayı ve ölümü sonlandıracak, yeni bir insanlığın doğuşu olacaktı. Lia, kazada ölmediği için minnettar olmalıydı. Yükleme onu kurtarmış ama bunun yanı sıra yaşamını sonsuza dek değiştirmişti. Bir ucube olmakla başa çıkabilirdi. Ailesinin ve etrafındaki bireylerin gözlerinde gördüğü korkuyla başa çıkabilirdi ama aynaya bakmak zorunda kaldığı her seferinde, en derinlerinde hissettiği duygularla başa çıkamazdı.

O artık eskiden olduğu insan değildi. Belki de artık insan bile değildi…

Robin Wasserman’ın dünya çapında büyük ses getiren *Soğuk Uyanış* serisinin ilk kitabı olan Donmuş’un gizemli dünyasının kapısını aralamaya hazır mısınız?

Donmuş – Soğuk Uyanış Serisi 1. Kitap PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu