Korku Kitapları

Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları PDF indir

Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları PDF indir, e-kitap sitemizde Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doğu Yücel tarafından kaleme alınan Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları kitabı PDF Oku.

Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları kitabı, 160 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları kitabını 9789750737329 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları kitap özeti, Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları pdf oku, Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları yandex, Doğu Yücel e-kitap pdf, Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları PDF Drive, Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları PDF Oku

*Hayallerin adamını anlatmamı istiyorsunuz benden. Öyleyse anlatacaklarımın da hayalî olabileceği hususunda uyarmalıyım sizi. Gerçeğin gölgesinden başka bir şey elde edemeyebilirsiniz konuşmamın sonunda.*

Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları’nı okuyunca, Doğu Yücel’in 2000 senesinde basılan bu ilk kitabında yolunu çizdiğini göreceksiniz: Düşler yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve gerçeklik dediğimiz şeyin de dışında değildir. Bu nedenle, geleceğimizi de onlar belirleyebilir.

Büyülü gerçekçilikten bilimkurguya, korku anlatılarından masal edebiyatına uzanan bu öykülerde düşler ve kâbusların hüküm sürdüği bir dünyaya adım atıyorsunuz. Bu dünya çapında ölümün eşiğindeki bir tiyatro oyuncusu yaşamının en büyülü performansını sahneye koyuyor, uzak galaksilerden gelen bir uzaylı ölümsüzlüğün sırrını insanlığa bahşediyor, içine şeytan giren bir otopark bariyeri mahalleye dehşet saçıyor. Her an her şeyin olabileceği, enteresan bir boyut burası ama gerçeklikten hiç uzak değil.

Sınavların ve kaidelerin gölgesinde yaşayan gençler, savaşların ve paranın ekseninde dönen bir dünya tüm hikâyelerde karşımıza çıkıyor. Doğu Yücel alacakaranlık kuşağının puslu atmosferinden kimi zaman ürküterek kimi zamansa gülümseterek sesleniyor.

Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu