Ekonomi Kitapları

E-Şifre PDF indir

E-Şifre PDF indir, e-kitap sitemizde E-Şifre kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. JOE VITALE tarafından kaleme alınan E-Şifre kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. E-Şifre kitabını 9786254100376 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. E-Şifre kitap özeti, E-Şifre pdf oku, E-Şifre yandex, JOE VITALE e-kitap pdf, E-Şifre PDF Drive, E-Şifre Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

E-Şifre PDF Oku

E-Şifre Kısa Özet

E-ŞİFRE:

34 İnternet Süperstarı,

Sadece E-Posta Kullanarak

Hemen Para Kazanmaya Başlamanın

44 Yolunu Açıklıyor!

 

Bugün gelirinizi zirveye çıkarmak için e-postayı kullanın!

 

E-Şifre otuz dört internet süperstarının bilgeliğini bir araya getiriyor ve yalnızca e-postanın gücünü tercih ederek internetten nasıl para kazandıklarını gözler önüne çıkarıyor. İçerdiği kısa ve öz bölümler birer para kazanma stratejisini veya konseptini sunuyor ve maksimum kazanç elde etmek için onları nasıl uygulayabileceğinizi sıra sıra açıklıyor.

 

Satacak bir ürününüz yahut hizmetiniz varsa, bu kitaptaki internet guruları size onu satmanın yolunu gösterecek. Kendinize ait özgün bir ürün düşüncesiniz olmasa bile endişe etmeyin. Bu kitapta bireylerin satın almak isteyeceği bir ürün yaratmak için çok sayıda pratik ve etkili fikir bulacaksınız. Viral pazarlama ve çevrim içi açık artırmalar gibi taktikleri tercih ederek herkes internetten ek gelir elde edebilir. Bu hızlı bir şekilde zengin olma senaryolarından bir diğerideğil; internetten para kazanmanın gerçek yol haritası! Az da olabilir çok da ama bu kitapla aşağıdakileri nasıl yapacağınızı öğrendiğinizde mutlaka para kazanırsınız:

 

* İnternette bir ürün geliştirmek ve satmak

* Müşterilerinizi hedeflemek

* Ürününüzü tanıtmak

* Niş kitlelere ürününüzü pazarlamak

* İnternette pazarlama iş planı geliştirmek

 

Girişimcilerden ufak işletme sahiplerine, ev hanımlarına ve inşaat işçilerine kadar herkes işe yaradığı ispatlanmış basit e-pazarlama stratejileriyle kazançlarını artırabilir veya ek gelir elde edebilir. İnternet herhangi bir hususta pazarlama, satış ve tanıtım için kuvvetli bir kaynaktır. Öyleyse bu gücü siz de kullanın! İnternet süperstarları ve pazarlama devleri tarafından kaleme alınan E-Şifre, hemen şimdi e-para kazanmaya başlamanıza yol gösterecek bir rehber.

 

“Bu kitaptaki adımları, ipuçlarını ve tüyoları takip edin ve otuz gün içinde hatta daha kısa bir sürede internetten iyi miktarda para kazanın. Bu kitap yalnızca basit bir e-posta hesabı ve internet aracılığıyla herhangi bir insanın nasıl bi hayli hızlı para kazanabileceğinin bir örneği. Doğru duydunuz. E-para kazanmak için internet sitenizin olmasına bile gerek yok.”

JOE VITALE

 

“E-şifre, e-zenginlerin mahzenlerinin kilidini açıyor. E-şifreye ulaşım kazanmak ufak insanı zengin etmek için elimizde kalan tek yol! E-şifreyi en iyi biçimde uygulayan, teorileri pratiğe döken bireyler bu kitapta bu şifreye ulaşım kazanmanız için size hangi doğru adımları atmanız gerektiğini anlatıyorlar.”

JO HAN MOK

 

 

Joe Vitale, Hypnotic Marketing, Inc. adlı dijital pazarlama şifrketinın yöneticisidir ve Çekim Yasası Sırrı, Zero LimitSıfır NoktasıThe KeyUyanış KursuMucizeHatırlama SüreciMucizeleri Beklemek ve Uyanmış Milyoner gibi çeşitli çoksatan kitapların yazarıdır. Bir zamanlar evi bile olmayan ama şimdi milyonlarca hayranı tarafından Bay Ateş olarak anılan ve insanları motive eden bir esin kaynağıdır. Dünyaca ünlü bir konuşmacı, müzisyen, şifacı ve film yıldızıdır, bunun yanı sıra modern ho’oponopono’nun ilk uygulayıcılarındandır.

 

Jo Han Mok internet pazarlamacılığı kamplarında popüler bir konuşmacıdır. Sahneyi Ted Ciuba, Joe Vitale, Armand Morin, Peter Sun, Randy Charach, Carl Galleti, Kirt Christensen, Alex Mandossian, Frank Garon, Jeff Gardner, Michael Penland, David Garfinkel, Mike Stewart, Bill Harris, Brad Antin, Mal Emery, Brett McFall, Tom Hua, Paul Barrs ve David Cavanagh gibi çok sayıda ünlü isimle paylaşmıştır. Ayrıca rağbet gören bir internet pazarlamacılığı danışmanıdır ve dünyanın en iyi reklam yazarlarından biri olarak görülmektedir.

E-Şifre PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu