PDF İndir

Eflal 2 PDF indir

Eflal 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Eflal 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. R. İDELİ tarafından kaleme alınan Eflal 2 kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Eflal 2 kitabını 9786053047780 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eflal 2 kitap özeti, Eflal 2 pdf oku, Eflal 2 yandex, R. İDELİ e-kitap pdf, Eflal 2 PDF Drive, Eflal 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eflal 2 PDF Oku

Eflal 2 Kısa Özet

İlk kitabı Eflâl ile büyük bir okur kitlesine ulaşan R. İdeli, serinin ikinci kitabı Eflâl 2 ile okuyucularıyla yeniden buluşuyor.

Eflâl… ?

Zincirlerini kırmak ve gerçeklerle yüzleşmek için kimseye ihtiyacı olmayan kuvvetli kadın.

Lâl…

Zincirlere hapsolmuş ve yüreği ellerinde, kurtarılmayı bekleyen ufak kız çocuğu…

Eflâl, yüzleştiği gerçeklerin doğruluğunu sorgulamak için Urfa’ya gider. Artık bir çok karanlık, aydınlığa kavuşmuştur. Ankara’daki eski yaşamına kaldığı yerden sürecektir fakat Karan’ın, Eflâl’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Üstelik bu vazgeçemeyişi nihayete erdiren, hiç beklemedikleri biri olacaktır. ?

Eflâl, sıkışıp kaldığı kafesinden özgürlüğe uçmak için kendi kanatlarını kullanır fakat bilir ki Karan hep oralarda bir yerlerdedir. Kendini ararken kaybolduğu sokaklar, onu hep aynı yere çıkaracaktır. Çünkü pusulası, kalbidir.

Kalp, arada bir bozuk bir saat arada birse ibresi yanlışı gösteren bir pusuladır. Eflâl için doğruyu bulmanın yolu, kendini bulmaktan geçer.

Eflal 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu