Roman Kitapları

Hayal Mağaraları PDF indir

Hayal Mağaraları PDF indir, e-kitap sitemizde Hayal Mağaraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammet Emin Oyar tarafından kaleme alınan Hayal Mağaraları kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayal Mağaraları kitabını 9786051594545 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayal Mağaraları kitap özeti, Hayal Mağaraları pdf oku, Hayal Mağaraları yandex, Muhammet Emin Oyar e-kitap pdf, Hayal Mağaraları PDF Drive, Hayal Mağaraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayal Mağaraları PDF Oku

Hayal Mağaraları Kısa Özet

İnsanoğlu sürekli olarak hayal eder. Büyük başarıların ilk adımı da hayal etmekten geçer.
Kahramanlarımız Ahmet, Sadık, Hasan ve Furkan alışkanlıklarından kurtulabilmek için bir maceraya
atılıyorlar. Yani hayallerinin peşinden gidiyorlar. Lakin bu macera hiç de planlamadıkları biçimde devam ediyor. Dört arkadaşın hayal ettiği macera Niyet Geçidi’nden içeriye adımlarını attıklarında sona eriyor ve bizzat hayallerinin içinde fantastik bir macera yaşamaya başlıyorlar.
Bir çırpıda okunabilecek bu keyifli serüven, okurlara heyecan dolu anlar yaşatacaktır.
Genç Okur yazarlarından Muhammet Emin Oyar’ın kaleme aldığı bu eser, 2016 senesinde GENÇDES projesi kapsamı içinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylandı. Teknoloji bağımlılığını yenmeye çalışan dört arkadaşın bu keyifli fantastik macerası Genç Okur Yayınları’ndan çıktı!

Hayal Mağaraları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu