Ekonomi Kitapları

Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek PDF indir

Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek PDF indir, e-kitap sitemizde Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ken Blanchard tarafından kaleme alınan Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek kitabı 340 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek kitabını 9789755992938 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek kitap özeti, Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek pdf oku, Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek yandex, Ken Blanchard e-kitap pdf, Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek PDF Drive, Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek PDF Oku

Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek Kısa Özet

İstisnasız her sektörde, yalnızca kendine hizmet eden önderlerin yarattığı olumsuz etkileri hepimiz göze çarpıyor. Sadece kendini düşünen ve kendine hizmet eden önderlerin, organizasyonlarını çöküşe götürmesi artık enteresan bir şey olmaktan çıktı. Oysa çok daha etkili ve herkesin yararına bir yol var: hizmetkâr önderlik. Hizmetkâr önderler kendi kendilerini yücelterek değil, organizasyonlarındaki insanlara, çalışanlarına veya takipçilerine hizmet ederek önderlik ederler. Bu kitap, her biri kendi alanında tanınan, başarılı ve seçkin üst düzey yöneticilerin ve kitapları tüm dünya çapında çok satan yazarların makalelerinden buluşmaktedir. Bu makaleler kimileri için hâl radikal kabul edilmesine karşın kendini ispat etmiş bir önderlik modelini nasıl hayata geçirebileceğinizle alakalı tavsiyeler ve araçlar sağlamaktadır.

Her anlamda daha iyi bir önder nasıl olıunacağıyla alakalı şuana dek yayımlanmış en geniş ve kapsamlı bu rehberin editörlüğünü tüm yaşamı boyunca hizmetkar bir önder olan, tanınmış yazar Ken Blanchard ve onun kıdemli yazı işleri müdürü Renee Broadwell üstleniyor.

Hizmetkar Liderlik’i Hayata Geçirmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu