Edebiyat Kitapları

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt PDF indir

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hero tarafından kaleme alınan Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabını 9786257586337 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitap özeti, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt pdf oku, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt yandex, Hero e-kitap pdf, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt PDF Drive, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt PDF Oku

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt Kısa Özet

Okulda zeki, başarılı ve popüler bir kız olmasıyla tanınan Kyouko Hori, aslına bakarsınız okul dışında dostlarının onu tanıdığından çok değişik biri. İşkolik anne ve babasının yokluğunda erkek kardeşine bakmak, alışveriş ve ev işlerini yapmak zorunda olan Hori’nin, dostları gibi gezip eğlenmeye ayıracak hiç zamanı yok.

Bir gün sessiz, sıkıcı sınıf arkadaşı beklenmedik bir biçimde ve okuldakinden bambaşka bir görünümle karşısında belirdiğinde, Hori her insanın başkalarından gizlediği bir yanı ve her hikâyenin birden fazla tarafı olduğunu keşfeder! Böylelikle Hori’nin yaşamında yeni bir sayfa açılır!

Okul yaşamı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme ile ilgili ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu