Kişisel Gelişim Kitapları

İkna Oyunları PDF indir

İkna Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde İkna Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Henrik Fexeus tarafından kaleme alınan İkna Oyunları kitabının çevirmenliğini Mehmet Erguvan yapmıştır. Yayıncılığını Diyojen Yayıncılık yaptığı İkna Oyunları kitap özeti, İkna Oyunları pdf oku, İkna Oyunları yandex, Henrik Fexeus e-kitap pdf, İkna Oyunları PDF Drive, İkna Oyunları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İkna Oyunları PDF Oku

İkna Oyunları Kitap Açıklaması

Bu kitabı, ikna hususunda size çok açık avantajlar sağlayacağı için, okumanızı istemeyecek çok fazla insan olacaktır.

Her şeyi basit ve açık bir biçimde anlatabilmek için İkna Oyunları’nda 64 teknik kullanıldı. Ve bu 64 teknik 4 ayrı oyun şeklinde gruplandırıldı. Bu 4 oyun şunlardan oluşuyor:
-İnsanların belirli bir zihinsel durumda olmasına neden olan psikolojik mekanizmalar nasıl tetiklenir?
-İnsanların düşüncelerini etkilemek için nasıl bir dil kullanmak gerekir?
-İnsanlarda sizin tarafınızda olma isteği uyandıracak sosyal ortam nasıl yaratılır?
-Biri yolunuza çıkıp ayağınıza dolandığında nasıl davranmak gerekir?
Oyunun kaideleri belli: 1) İkna Oyunları size stratejik üstünlük kurmanız için bi hayli etkili teknikler öğretecek. Ayrıca hangi durumda olursanız olun başkalarının size üstünlük sağlamasına engel olacak avantajlar sağlayacak. 2) Ayrıca İkna Oyunlarının bir diğer özelliği, oyunları ileri düzeyde oynadığınızda diğer bireylerin da sizin kazanmanızı isteyecek olmasıdır.

Felsefe alanında akademik eğitiminden sonra, Henrik Fexeus iletişim uzmanı olarak basamakları hızla tırmandı. Fexeus şimdilerde “eğlendirerek eğitim” alanında saygın bir uzman. Akıl okuma kavramına çiçeği burnunda bir anlam katmanın bunun yanında sözsüz iletişim, beden dili, psikolojik manipülasyon ve psikolojik etki konularındaki becerilerini sergiliyor. Bir yandan da akıl okuma şovuyla turlar düzenleyip, İsveç’in en büyük yayın kuruluşunda kendi televizyon programını yapıyor. İlk kitabı olan Akıl Okuma Sanatı yirminin üzerinde ülkede yayınlanarak ülkeler arası düzeyde büyük bir başarı elde etti.

Medya Cinsi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 304

Ebat: 14×21

İlk Baskı Yılı: 2017

Hamur Tipi: 2.Hamur

Baskı Sayısı: 1. Basım

İkna Oyunları PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu