Ekonomi Kitapları

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi PDF indir

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dr. Serkan Kılıç tarafından kaleme alınan İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi kitabı 261 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi kitabını 9789750236433 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi kitap özeti, İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi pdf oku, İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi yandex, Dr. Serkan Kılıç e-kitap pdf, İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi PDF Drive, İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi PDF Oku

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi Kısa Özet

Günümüzün rekabet ortamında işletmeler, rakiplerine göre bir adım önde yer almak için kıyasıya mücadele vermektedirler. Bu doğrultuda, ülkemizde özellikle son senelerda işletmelerin inovasyon geliştirme çabası içinde oldukları gözlenmektedir.

İnovasyon, farklı alanlarda farklı şekillerde tanımlanmıştır. İnovasyon; yeni fikirlerin, süreçlerin, ürünlerin yahut hizmetlerin geliştirilmesi, kabulü ve uygulamasıdır. Diğer bir ifadeyle inovasyon; yeni fikirleri değer yaratan çıktılara dönüştürmeyi içeren bir zamantir.

Kitap, ilk kez inovasyonun tanımı, belirleyicileri, özellikleri ve etkisi gibi konuları açıklamaktadır. İnovasyon altyapısı (buluş, yaratıcılık, teknoloji, vb.), inovasyonla ilişkili kavramlar (yenilik, orijinallik, farklılaştırma, vb.) ve inovasyon çeşitleri kitapta incelenen diğer konulardır. Ayrıca kitapta, inovasyon süreci ve yönetimi konuları kapsamlı biçimde incelenmiştir. Bu amaçla inovasyon sürecinde bilgi ve öğrenme süreçleri, inovasyon sürecini güçlendiren yapılar olan pazar yönelimlilik, inovasyon yönelimlilik, girişimcilik yönelimi, teknoloji yönelimlilik, öğrenme yönelimlilik ile pazarlama ve inovasyon ilişkisi konuları ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

İnovasyon ve İnovasyon Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu