Gerilim Kitapları

Karanlıkta Fısıldayan PDF indir

Karanlıkta Fısıldayan PDF indir, e-kitap sitemizde Karanlıkta Fısıldayan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Howard Phillips Lovecraft tarafından kaleme alınan Karanlıkta Fısıldayan kitabı 88 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karanlıkta Fısıldayan kitabını 9786057762795 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karanlıkta Fısıldayan kitap özeti, Karanlıkta Fısıldayan pdf oku, Karanlıkta Fısıldayan yandex, Howard Phillips Lovecraft e-kitap pdf, Karanlıkta Fısıldayan PDF Drive, Karanlıkta Fısıldayan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karanlıkta Fısıldayan PDF Oku

Karanlıkta Fısıldayan Kısa Özet

Cthulhu Mitosu’nun bir parçası olan ve kendisinden sonra bir çok yazara ilham veren Karanlıkta Fısıldayan, Profesör Alberth Wilmarth’ın bilinmeyene doğru çıktığı korku dolu bir yolculuğu konu alıyor.

Vermont civarında yaşanan büyük bir selin ardından bazı açıklanamayan fenomenler yaşanmaya başlar. Profesör tüm bunlara mantıklı açıklamalar getirmeye çalışsa da çevredeki bir çiftliğin sahibinden alacağı mektuplar ve bu mektuplarında ona anlattıkları Profesör’ün bilime ve mantığa olan bağlılığını sarsmaya ekranlara gelecektır. Tüm bunlar yalnız yaşayan bir çiftçinin sanrılarından mı ibarettir, yoksa her şeyin arkasında çok daha habis bir şey mi yatmaktadır?

Tepelerin içinde yaşayanları ziyaret etmek ister misiniz?

Karanlıkta Fısıldayan PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu