Çocuk KitaplarıKral Şakir Kitapları

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı PDF indir

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı PDF indir, e-kitap sitemizde Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınan Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı kitabını 9782004587466 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı kitap özeti, Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı pdf oku, Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı yandex, Varol Yaşaroğlu e-kitap pdf, Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı PDF Drive, Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı PDF Oku

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı Kısa Özet

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım - Kırmızı

 

1- Meslek Seçimi

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Mahallece çözmemiz gereken ilk sorun benim büyüyünce hangi mesleği seçeceğim. Meslek seçmek zor iş, hele bir de Fil Necati Ağabey ile meslek seçmeye çalışıyorsanız işinizi daha da zor, ona göre ileride kesinlikle bir dürüm ustası olmalıyım.

 

 

2- Sağlıklı Günler

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Bu hikâyede köydeki akrabalarımızı ziyarete gidiyoruz. İyi beslenmediği için rahatsız olan Tanju Ağabey’i iyileştirmek için işe koyulduk. Tanju Ağabey köydeki sağlıklı yiyeceklerle iyileşebilecek mi hikâyenin sonunda hep birlikte öğreneceğiz.

3- Oyun Gezegeni

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Beden eğitimi dersimize Mirket Ağabey’in girdiği gün spor dolu yarışmalar yaptığımız çok keyifli bir ders oldu. Bu yarışmalar aracılığıyla başarılı olduğumuz oyunları bulmanın keyfini çıkardık. Bakalım hangi oyunlarda başarılı olduğumuzu tahmin edebilecek misiniz?

4- Engelsiz Çevre

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Sınıfımıza yeni katılan arkadaşımız Deniz’in çok havalı bir tekerlekli sandalyesi var. Biz de bütün sınıf okul gezisine Deniz gibi tekerlekli sandalyeyle gitmeye karar verdik. Bakalım bu deneyimimizin sonunda nasıl şeyler öğreneceğiz?

5- Yolculuğa Hazır Mısın?

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Bu hikâyede de Fil Necati Ağabey, babam ve Canan ile birlikte yaya ve trafik güvenliği için kolları sıvıyoruz. Bakalım bu maceranın sonunda Fil Necati Ağabey trafik kaidelerinı öğrenebilecek mi?

6- Afetten Korkma!

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Bu maceramızda Mirket Ağabey’in hazırladığı simülasyon odasında doğal afet durumlarında neler yapmamız gerektiğini öğrendik, tabii yine Fil Necati Ağabey aracılığıyla bol bol gülerek ve eğlenerek zaman geçirdik. Simülasyon odasında yaşadıklarımızı öğrenmeye hazır mısınız?

7- Yaptığımız Seçimler!

Selam arkadaşlar ben Şakir, Herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Okulumuzda seçim var! Akbaba Cemşit ve Canan’nın aday olduğu okul temsilcisi seçimini bakalım kim kazanacak?

8- Gezegen Gezginleri

Selam arkadaşlar ben Şakir, Herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Fil Necati Ağabey’e dünyanın döndüğünü anlatmak için neler yapılabilir sizce? Mirket Ağabey’in yeni icadı bizi bu kez uzayda yaşanacak maceralara taşıyacak.

9- Okulda İlk Gün!

Selam arkadaşlar ben Şakir, Herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Fil Necati Ağabey’in helikopteriyle sınıfımıza getirdiği yeni bir arkadaşımız var: Kirpi Cesur. Bakalım Kirpi Cesur’un okuldaki ilk gününde nasıl maceralar bizi bekliyor?

10- Muhteşem Çevreciler

Selam arkadaşlar ben Şakir, Herkesin bildiği biçimde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Panda Caner’in çevreye zararlı şeyleri bulan ekolojik ayak izi ölçeri Fil Necati Ağabey’e takılınca iş başa düşüyor. Fil Necati Ağabey’i çevreye zarar vermeyen biri haline getirmek için Canan’la birlikte kolları sıvadık. Çünkü biz *Muhteşem Çevrecileriz.*

Kral Şakir İlk Okuma Kitapları Çantalı Set 10 Kitap Takım – Kırmızı PdF indirmek için Tıklayın

 

Tüm Kral Şakir Kitapları sitemizde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu