PDF İndir

Krallığı Öldürmek PDF indir

Krallığı Öldürmek PDF indir, e-kitap sitemizde Krallığı Öldürmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alexandra Christo tarafından kaleme alınan Krallığı Öldürmek kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Krallığı Öldürmek kitabını 9786050321739 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Krallığı Öldürmek kitap özeti, Krallığı Öldürmek pdf oku, Krallığı Öldürmek yandex, Alexandra Christo e-kitap pdf, Krallığı Öldürmek PDF Drive, Krallığı Öldürmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Krallığı Öldürmek PDF Oku

Krallığı Öldürmek Kısa Özet

Prenses Lira, siren kraliyetinin taht vârisi. Aynı zamanda da en ölüm saçan siren. On yedi prensin kalbini söküp almış bir siren olmasından dolayı bütün denizler önünde saygıyla eğilir. Ta ki kaderin cilvesi onu kendi dünyalarından birini öldürmeye mecbur bırakıncaya kadar…

Denizler Kraliçesi kızını cezalandırmak için onu en nefret ettikleri yaratığa, yani insana dönüştürür. Sihirli şarkısı da kendisinden alınan Lira’nın, Denizler Kraliçesi’ne Prens Elian’ın kalbini götürmek için kış gündönümüne kadar vakti mevcuttur, yoksa sonsuza dek insan olarak kalacaktır.

Dünyanın en kuvvetli krallığının vârisi olsa da Prens Elian’ın evim dediği tek yer okyanustur. Siren avlamak onun için nahoş bir hobiden ziyade bir görev aşkıdır.

Boğulmak üzere olan bir kızı okyanustan kurtardığında onun hiç de göründüğü gibi biri olmadığını anlayacak mıdır? Kız, tüm siren türünü sonsuza dek yok edecek planın en mühim kısmını çözmesinde ona yardım edeceğine dair söz verir. Lakin Elian ona güvenebilecek midir?

Ve Prens Elian insanlığın en büyük düşmanını yok etmek için kaç anlaşma yapmak, bu uğurda neleri feda etmek zorunda kalacaktır?

Krallığı Öldürmek PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu