Bilim Kurgu Kitapları

Liste PDF indir

Liste PDF indir, e-kitap sitemizde Liste kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patricia Forde tarafından kaleme alınan Liste kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Liste kitabını 9786050828344 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Liste kitap özeti, Liste pdf oku, Liste yandex, Patricia Forde e-kitap pdf, Liste PDF Drive, Liste Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Liste PDF Oku

Liste Kısa Özet

“Yılın kurgusu.”

-Eoin Colfer, çok satan Artemis Fowl serisinin yazarı

Fahrenheit 451 ve Seçilmiş Kişi genç okurlar için bir araya geliyor!

Sen artık kelime ustasısın. Meydan okumaya hazır mısın?

Ark şehri, Dünya’daki son güvenli yerdir. İnsanların hayatta kalması için Ark’taki herkes 500 kelimeyle sınırlı Listeye göre konuşmak zorundadır. Letta dışında herkes…

Kelime ustasının çırağı Letta, var olan bütün sözcükleri yazıp okuyabilme bunun bunun yanındalığına sahiptir. Özgürlük, müzik ve ananas gibi yasaklanmış sözcükler ona hiç bilmediği bir dünyayı anlatır.

Ustası bir gün ortadan kaybolunca Ark’ın yöneticileri Letta’ya yeni Kelime Ustası olduğunu söyleyerek ondan Listedeki sözcükleri azaltmasını isterler. Daha sonra Letta, yagizli tutulan tüm sözcükleri bilen bir gençle tanışır. Letta sonuçları tehlikeli olabilecek bir seçimle yüz yüze kalır; ya hiçbir şey yapmadan durup dilin yavaşça yok olmasını seyredecektir veya özgürlüğe, belki de sürgüne giden yolda bir yabancıyı takip edecektir.

Liste PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu