Psikoloji Kitapları

Narsistle Ateşkes PDF indir

Narsistle Ateşkes PDF indir, e-kitap sitemizde Narsistle Ateşkes kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Wendy Behary tarafından kaleme alınan Narsistle Ateşkes kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Narsistle Ateşkes kitabını 9786058547124 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Narsistle Ateşkes kitap özeti, Narsistle Ateşkes pdf oku, Narsistle Ateşkes yandex, Wendy Behary e-kitap pdf, Narsistle Ateşkes PDF Drive, Narsistle Ateşkes Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Narsistle Ateşkes PDF Oku

Hayatınızdaki narsist bireylerle nasıl başa çıkarsınız? Sizi senedirabilir ve gözünüzü korkutabilirler! Sosyal veya profesyonel mekanlarda böyle bir kişi ile etkileşim halinde olmak zorunda kalabilir ve hatta onu seviyor olabilirsiniz bundan dolayı onu görmezden gelmek işe yaramaz. İşe yaramayan güç savaşlarını ve anlamsız tartışmaları bir kenara bırakıp; yaşamınızdaki narsistle işlevsel bir biçimde iletişim kurmanın, ona kendinizi anlatmanın ve gereksinimlerinizı karşılamanın bir yolunu bulmalısınız. Bu kitap, dünyanın merkezinde olduğunı düşünen bu bireylerle başa çıkmak için size etkili stratejiler sunuyor.

Kitapta narsistin savunmalarını atlatarak şefkatli ve empatik bir iletişim kurmanın yollarını bulacaksınız. Narsistin gözünden dünyanın nasıl göründüğünü öğrenecek, onun başa çıkma stillerini ve çoğu zaman bir narsist olmanın nasıl üzücü ve yalnız bırakan bir deneyim olduğunu fark edeceksiniz. Öngörmeyi ve bazı konularla alakalı damara basmaktan kaçınmayı öğrenerek, öfkesini tetiklemeden narsistle ilişki kurabileceksiniz. Hepimizde olan bazı narsistik endişeleri onaylayarak, narsistle diyaloğunuz içinde sesinizi duyurmanın yollarını keşfedeceksiniz. En son, ona nasıl sınır koyacağınızı ve kabul edilemez bir davranış karşısında nasıl çizgiyi çekeceğinizi öğreneceksiniz.

Wendy Behary, yaşamınızdaki narsistlerle başa çıkmanız ve ilişki içinde gereksinimlerinizı karşılamanız için size içi farklı bakış açıları ve davranışlarla dolu bir alet çantası sunuyor.

– Dr. Alp Karaosmanoğlu, Psikiyatrist

Narsistle Ateşkes PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu