Müzik Kitapları

Neşeli Notalar PDF indir

Neşeli Notalar PDF indir, e-kitap sitemizde Neşeli Notalar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Burcu Özer tarafından kaleme alınan Neşeli Notalar kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Neşeli Notalar kitabını 9786057494283 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Neşeli Notalar kitap özeti, Neşeli Notalar pdf oku, Neşeli Notalar yandex, Burcu Özer e-kitap pdf, Neşeli Notalar PDF Drive, Neşeli Notalar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Neşeli Notalar PDF Oku

Neşeli Notalar Kısa Özet

Sevgili Öğretmenler,

Piyano eğitiminin başlangıç düzeyinden bu yana öğrenciye birlikte müzik yapma fırsatı vermek, bu etapta kazandırılması hedeflenen birden fazla davranışı pekiştirmekte bunun bunun yanında dikkat, konsantrasyon, koordinasyon gelişimi gibi piyano çalarken fazla mühim olan becerilerin gelişmesini de sağlamaktadır. Çocuğun öğretmeniyle birlikte piyano çalma etkinliğinde bulunması, güdülenme ve motivasyonu arttıran, ilgi, istek ve çalışma azmini olumlu yönde etkileyebilecek bir faktördür. Bu nedenlerden ötürü, piyano eğitiminin başlangıcından bu yana birlikte çalmaya yönelik çalışmalar, piyano eğitiminde başarı yönünden önem taşımaktadır.

Neşeli Notalar Dört El Piyano Kitabı, çocuğun piyano çalarken müzikten zevk almasını, düşün dünyasında müziği canlandırarak piyanoda ifade etmesini ve bunu yaparken öğretmeniyle birlikte piyano çalma ve müzik yapma fırsatı bularak piyano eğitiminin başlangıç aşamasında kazanması hedeflenen davranışları geliştirmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle kitap, çocuğun tek başına çalarken dahi keyif alabileceği, başlıkla parça içeriğinin çocuğun müziği zihninde canlandırabilecek tasvirler yaratmasına kolaylık sağlayan, başlangıç düzeyinde 10 kısa parçadan buluşmaktedir. Parçalar, eğitsel bir düzen içerisinde kitapta sıralanmıştır. Her parçanın başında parça içerikleri ile alakalı çeşitli egzersizlerin ve bilgilerin olduğu alıştırma sayfalarına yer verilmiştir. Böylelikle öğrencinin, bir parçayı çalmadan önce, o parçaya yönelik yapacağı alıştırmalarla hazır bulunuşluk düzeysinin arttırılması amaçlanmıştır.

Neşeli Notalar Dört El Piyano Kitabı’nın kıymetli eğitimcilere ve piyanoya gönül vermiş sevgili ufak öğrencilerine, birlikte müzik yaparken neşeli anlar yaşatarak, piyano eğitimlerine katkı sağlaması dileğiyle….

Neşeli Notalar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu