Edebiyat Kitapları

Ottomania PDF indir

Ottomania PDF indir, e-kitap sitemizde Ottomania kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erim Şişman tarafından kaleme alınan Ottomania kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ottomania kitabını 9786257913768 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ottomania kitap özeti, Ottomania pdf oku, Ottomania yandex, Erim Şişman e-kitap pdf, Ottomania PDF Drive, Ottomania Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ottomania PDF Oku

Ottomania Kısa Özet

Zehirli sular, yıkık binalar ve kirli havayla puslanmış bir gelecekte hayatta kalmak için vahşi bir mücadele başlar. Kırılganlığın bedelinin ölüm olduğu bu tehlikeli dünya çapında, organları için depolanmış çocukların müşterek bir hayali mevcuttur, özgürce yaşamak. Ottomania, dünyanın en kötü zamanında doğmuş, ölüme ve acıya terk edilmiş çocukların umutla başladıkları bir başkaldırı hikâyesi.

Anadolu kültürü ve fütüristik teknolojinin harmanlandığı Ottomania, bir bilimkurgu alt türü olan Ottopunk’ın ilk örneği. Ağır makineli silahlar kuşanmış fesli adamların, şalvarlı robotların, şehirlere ceset yağdıran zeplinlerin, insan eti bağımlısı Wendigolar’ın, peçeli katil tarikatı Kuddurlar’ın ve kendinden olmayan herkese karşı tehlike arz eden onlarca grubun içinde hayatta kalmak için cesaret ve güç yeterli olmayacaktır.

*Kararmış, dev bir hayvan fosiline andıran paslı merdiven basamaklarından yukarı çıkıldıkça, geçmişte Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü’nün iskeleti görünüyordu. Amir, bir zamanlar dünya çapında güzel bir yaşamın var olduğunun ispatı olarak görürdü bu köprü enkazını. Geceleri sandallara yüklenen cesetler ateşe verilerek denizin akıntısına bırakılırdı sevenleri tarafından. Asitli denizin içinde bedenleri eriyen ruhların hiçbir hayvan yahut insan tarafından didiklenmeyeceği için huzura ereceklerine inanılırdı. Karanlık denizin içinde alev almış yıldızlara andıran bu ateşler, kızıl yakamozlar gibi Marmara Denizi’nin durgun sularında dalgalanır, uzun birer çizgiye dönüşerek yansırlardı.*

Ottomania PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu