PDF İndir

Sevilen PDF indir

Sevilen PDF indir, e-kitap sitemizde Sevilen kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Toni Morrison tarafından kaleme alınan Sevilen kitabı PDF Oku.

Sevilen kitabı, 352 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevilen kitabını 9789755707686 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevilen kitap özeti, Sevilen pdf oku, Sevilen yandex, Toni Morrison e-kitap pdf, Sevilen PDF Drive, Sevilen Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevilen PDF Oku

Kölelik cehennemine içeriden bir gözle bakan Sevilen, çocuklarıyla birlikte kölelikten kaçan bir kadının özgürlük savaşını anlatıyor. Geçmişin ağırlığını omuzlarından seneler sonra dahi indiremeyen, onun hayaletleriyle boğuşan Sethe, annelik vicdanıyla, kadınlığıyla ve ait olduğu toplumla hesaplaşıyor. Kadınlık ve annelik duygularıyla müthiş bir biçimde harmanlamış Toni Morrison’ın bu dev eseri, zalimliklerle dolu bir tarihe ışık tutarken, siyahi bir ailenin merkezinde çok kişisel bir varoluş hikâyesinin duygu dolu inceliklerini ıskalamamayı başarıyor.

Acı ve güzelliği yan yana getiren şiirsel diliyle Toni Morrison’a Pulitzer Ödülü’nü kazandıran Sevilen, büyülü atmosferi ve doğaüstü ayrıntı kısmıyla bi hayli fazla sahici bir masal…

Sevilen PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu