Teknoloji Kitapları

Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik PDF indir

Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik PDF indir, e-kitap sitemizde Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nurdan Çolakoğlu tarafından kaleme alınan Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik kitabını 9786254063480 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik kitap özeti, Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik pdf oku, Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik yandex, Nurdan Çolakoğlu e-kitap pdf, Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik PDF Drive, Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik PDF Oku

Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik Kısa Özet

Geleneksel ekonomideki zenginleşmenin toprak ve sermaye olarak kabul edilmesinin aksine şimdilerde, bilgi birikimine ve beceriye sahip bireylerin, sermayesi olmasa dahi zenginleşebileceklerine dair inancı, ekonominin en mühim dinamiği hâline gelmiştir. Bu yolda mühim riskler alan, fırsatların peşinden koşarak yenilik arayanların sayısı her geçen gün artmaya başlamıştır. Lakin gelenekselden bugüne değişmeyen bir husus var ki zenginleşmek ve zengin kalabilmek hâlâ çok zor. Bu nedenledir ki yenilik ve değişiklik yaratacak bir fikir ile işe koyulan girişimcinin doğası her ne olursa olsun başarabilmesi için her olaya farklı perspektiflerle bakabilmeyi başarabilmesi gerekmektedir.

Girişimcilerin yahut girişimci adaylarının farklı perspektifler kazanmasının, izledikleri yolun risklerini daha iyi tespit etmelerine yardımcı bulunacağı kesindir.Yeni bir işe koyulmak, bu işle alakalı finansal ve yönetsel kararlar almak mühim miktarda sosyal bilimlerin alanına girmektedir. Bu nedenledir ki girişimcilerin, sosyal bilimler incelemelerindan çıkarımlarının mühim kazanımları olacaktır. Sosyal Bilimler Perspektifi ile Girişimcilik: Kavramsal ve Sayısal Araştırmalar kitabı, girişimcilere, akademisyenlere ve öğrencilere bu çerçevede ışık tutmak maksadıyla muhasebe, finans, insan kaynakları, iktisat, sayısal yöntemler, pazarlama ve yönetim alanlarında yapılmış çalışmalardan derlenmiş bir rehber niteliğindedir.

Sosyal Bilimler Perspektifi İle Girişimcilik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu