Edebiyat Kitapları

Umut Seansları PDF indir

Umut Seansları PDF indir, e-kitap sitemizde Umut Seansları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşenur Nazlı tarafından kaleme alınan Umut Seansları kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Umut Seansları kitabını 9786258133011 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Umut Seansları kitap özeti, Umut Seansları pdf oku, Umut Seansları yandex, Ayşenur Nazlı e-kitap pdf, Umut Seansları PDF Drive, Umut Seansları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Umut Seansları PDF Oku

Umut Seansları Kısa Özet

Anlat.Kimsenin dinlemediği, dinleseler basit bulacakları, boş ver deyip geçiştirecekleri, senianlamayacakları o derdini anlat.

Bir derdin olduğunu biliyorum.Çünkü herkesin bir derdi mevcuttur.

İçlerine attıkları her şeyi dışarıya karşı maskelediklerini sanan gençler, ne aradığını bilen iyi bir gözlemciiçin aşikâr olduklarının farkında değillerdi. Tam o anda yaşamları boyunca karanlık bir ışık yandı. Anonim bir sosyal platform hesabı, onların dertlerini istiyordu.
O, bir ışık yahut umuttu.

Peki ya onun derdi neydi?

Geçmişin sırları, gelecek endişesı, müziğin ruhu, içimizi kemiren canavarlar ve ölüm getiren bir lanet…
Anonim bir mesajla başlayan umut seansları, sonunda bir avuç genci bir araya getirdi ve ufak bir liseyi isyana sürükledi.

Bu, karanlık dehlizlerde umudu arayanherkesin hikâyesi.

Umut Seansları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu