PDF İndir

Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi PDF indir

Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi PDF indir, e-kitap sitemizde Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Begüm Başoğlu tarafından kaleme alınan Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi kitabının çevirmenliğini Fono Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Fono Yayınları yaptığı Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi kitap özeti, Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi pdf oku, Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi yandex, Begüm Başoğlu e-kitap pdf, Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi PDF Drive, Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi PDF Oku

Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi Kitap Açıklaması

İtalyanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp bi hayli ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden fazla açık ve kolay bir şekilde anlaşılır bir biçimde öğreten bu kitabın mühim bir özelliği kaideleri bol örneklerle uygulamalı bir biçimde vermesidir.

Bütün örnek cümlelerin Türkçe çevirileri de karşılarında verildiği için kitap bir başvuru kitabı olarak kullanılabilmesi yanında bir gramer konusunu etraflıca çalışıp öğrenme maksadıyla da kullanılabilecek niteliktedir.

Bütün gramer konuları ve bu arada fiil zamanları geniş açıklama ve örneklerle ele alınıp şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil kurslarında yapılan sistemde sıralanmıştır.

Dolaylı anlatım, edilgen çatı, yan cümleler ve diğer konular bu sistemin rahatlığı ve akıcılığı içinde verilerek İtalyancayı okulda yahut kendi kendine öğrenmekte olanların İtalyanca gramerini basit bir şekilde öğrenmeleri sağlanmıştır.

Sayfa Sayısı: 382

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Fono Yayınları

Uygulamalı İtalyanca Dilbilgisi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu