Edebiyat Kitapları

Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım PDF indir

Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım PDF indir, e-kitap sitemizde Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Sahra tarafından kaleme alınan Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım kitabı 1472 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım kitabını 9786257500487 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım kitap özeti, Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım pdf oku, Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım yandex, Zeynep Sahra e-kitap pdf, Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım PDF Drive, Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım PDF Oku

Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım Kısa Özet

Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikâyesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikâyesine…

Ayçöreği

Ahmet; Sahra`ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden mühimsi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan… Sahra, Ahmet`e olan karşılıksız aşkının ağırlığına dayanamayıp Çıkmaz`dan uzaklaşırken, boynunda ayçöreği kolyesi, dudaklarında tarçın tadı ve çantasında gizemli mektuplarının sahibi Mutlu Kelebek vardı. Lakin tüm bunlara rağmen katıldığı okul partisinde trajik bir biçimde yaşamına giren şımarık Romeo, bir şeyleri değiştirecekti. Belki de bir çok şeyi…

“Yarayla alay eder yaralanmamış olan…”

Elmalı Turta

Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasında yer alan Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz. Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir. Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli? Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak…

*İnsan, yarası yarasına denk geleni severmiş…*

Kırmızı Kurabiye

*Bu; aşkı kovalayan kelebeklerin kendini bulma hikâyesi…*

Verona sokaklarında âşık olduğu adamı bekleyen Sahra, hiç ummadığı anda Romeo’sunu karşısında bulduğunda, sonunda mutlu sonlarına kavuştuklarını düşünür. Lakin çok geçmeden yaşanan sırlar, Sahra ve Emir’in aşklarının bir kez daha sınanmasına neden olmaktadır.

Âşık olduğu kadından uzaklaşıp inzivaya çekilen Emir Hanzade, bir düğüne davetsiz misafir olarak katıldığında aşırdığı tek şeyin düğündeki ikramlar olduğunu düşünürken, günün sonunda kendini gelini kaçırırken bulur. Yanındaki kadına yardım etmekten başka çaresi kalmayan Emir Hanzade, yakasını bu beladan nasıl kurtaracağını düşünürken işler iyice kontrolden çıkar. Çünkü öğrendiklerinden sonra Rosa’ya verdiği sözü tutmak zorundadır.

Ayçöreği ve Elmalı Turta’nın ardından hız kesmeden devam eden hikâyede sona gelinirken, Sahra ve Emir’in kaderini başkasına ait bir kalp değiştirecektir.

*Söz veriyorum, bu çektiğimiz acılar İleride anlatacağımız tatlı anılar olacak…*

Ayçöreği – Elmalı Turta – Kırmızı Kurabiye 3 Kitap Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu