Gerilim Kitapları

Carmilla PDF indir

Carmilla PDF indir, e-kitap sitemizde Carmilla kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Joseph Sheridan Le Fanu tarafından kaleme alınan Carmilla kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Carmilla kitabını 9786057762061 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Carmilla kitap özeti, Carmilla pdf oku, Carmilla yandex, Joseph Sheridan Le Fanu e-kitap pdf, Carmilla PDF Drive, Carmilla Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Carmilla PDF Oku

Carmilla Kısa Özet

Vampir anlatısının kurucularından Le Fanu, Carmilla’da okuru Viktoryen dönem şatolarında, tekinsiz ormanlarında bir yürüyüşe çıkarıyor. Adabımuaşeret, beş çayları, rüyalara sızan meşum karaltılar ve mütemadiyen dizginlenen çılgın arzular.

Doğaüstüne meraklı bir dedektif olan Doktor Hesselius’un maceralarından biri olarak kaleme alınan Carmilla kadın karakterler etrafında gelişmesi, hemcinse duyulan ilgiyi yansıtması ve gizemlerini keyif alınası bir tempoda açık eden kurgusuyla türün diğer eserleri içinden sıyrılmayı başarmış bir klasik.

Babası ile birlikte şehirden uzak bir şatoda yaşayan genç Laura, ümitsizce arkadaş özlemi çekmektedir. Tam da bu sırada bir kaza eseri şatolarına misafir ettikleri Carmilla’yla kendine uygun bir arkadaş bulduğunu düşünür fakat Carmilla her geçen gün garipleşen davranışları ve arada bir de kendini kaybetmesiyle Laura’yı ürkütmektedir. Yakın köylerde baş gösteren hastalık ve ölümler hem Laura’yı hem de babasını endişelendirmeye başlar ve gözler ister istemez gizemli misafirlerine çevrilir.

Her kederli mâcera bir kabusla başlar…

Carmilla PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu