Suç Kitapları

Issız PDF indir

Issız PDF indir, e-kitap sitemizde Issız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayhan Pala tarafından kaleme alınan Issız kitabı PDF Oku.

Issız kitabı, 225 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Issız kitabını 9786258272918 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Issız kitap özeti, Issız pdf oku, Issız yandex, Ayhan Pala e-kitap pdf, Issız PDF Drive, Issız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Issız PDF Oku

Karanlık bir sırrın var öğretmenim. Söz veriyorum istediklerimi yaparsan kimseye söylemeyeceğim.
Evet İlhan`ın ölümü gerçek bir kazaydı, ama kendisinden istenen aleni bir cinayetti. Ne yapmalıydı? Nasıl yapmalıydı? Aklı karmakarışık, duyguları ise paramparçaydı.
Karlı araziler, köpek ulumaları, kuş sürülerinin orkestra gibi kanat çırpışları, bazı zamanlar güvercinlerin çatıdan gelen, ninniyi andıran sesleri, yalnızca bakılmak için yapılmış gibi duran boş duvarlar ve derin bir sessizlik. İnsanın içini ürperten, adeta bir şey olacakmış da onu sabırla bekleyen, yaşayan bir varlıktan farkı olmayan sessizlik.
Ayhan Pala, beşinci romanında bir kez daha insan doğasının anlaşılmazlığını gerilim yüklü bir hikâye ile bizlere aktarıyor.

Issız PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu