Edebiyat Kitapları

Omuzlarımda Dünya PDF indir

Omuzlarımda Dünya PDF indir, e-kitap sitemizde Omuzlarımda Dünya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nurullah Genç tarafından kaleme alınan Omuzlarımda Dünya kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Omuzlarımda Dünya kitabını 9786050835755 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Omuzlarımda Dünya kitap özeti, Omuzlarımda Dünya pdf oku, Omuzlarımda Dünya yandex, Nurullah Genç e-kitap pdf, Omuzlarımda Dünya PDF Drive, Omuzlarımda Dünya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Omuzlarımda Dünya PDF Oku

Omuzlarımda Dünya Kısa Özet

Sibirya gazisi, bilge ve önder bir adam olan Bekir’in erdem ve iyilik timsali oğlu Seyfullah…

Yolu ve okulu olmayan uzak bir dağ köyünde bir rüyası, bir hayali var Seyfullah’ın: Oğlu Nurullah’ı okutmak…

Engeller, sorunlar ve imkânsızlıklar baba ve oğulun hayallerinden daha büyük.

Başarmak için çok çalışmalı, asla yılmamalı ve sabretmeli.

Bir kış günü başlayan uzun, meşakkatli yolculuk ve dünyayı omuzlarında taşıyan bir umut.

Onlara destek olan ise güzel insanlar ve duanın gücü.

Omuzlarımda Dünya, Türkiye’nin, yönetim sanatı ve önderlik bölgesindeki mühim bilim bireylerindan, şair ve yazar Prof. Dr. Nurullah Genç’in ömrünce geçtiği zorlu yolları kendisinden dinlediğimiz ve kayda geçirdiğimiz bir başucu kitabı. Hâtıraları okurken arada bir gülümseyecek, arada bir hüzünlenecek, çokça düşünecek ve hayata dair yol işaretleri bulacaksınız.

Omuzlarımda Dünya’nın sayfalarında, yaşanılması çok daha zor hale gelen yeryüzünün ve çölleşen insanlığın, medeniyetimizdeki ilim ve irfan iklimini aradığını iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Dünya öylesine bir girdabın içinde ki sevgiyi kanatlandıran yeni bir ses, önce başkaları diyebilen yeni bir nefes bekliyor.

Dünya, Nurullah Genç’in şiir dolu yüreği, akıcı üslubu ve keyifli anlatımıyla işaret ettiği pencerelerden bakmayı bilenlerin ufkunu bekliyor.

Sadece şu cümle dahi insanlığın sloganı olabilseydi, hayatta neler değişirdi bir düşünelim: Yardım etmek üzere uzandığınız her el, kendi elinizdir.

Omuzlarımda Dünya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu