Edebiyat Kitapları

Smyrna’nın Yazgısı PDF indir

Smyrna’nın Yazgısı PDF indir, e-kitap sitemizde Smyrna’nın Yazgısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülseren Engin tarafından kaleme alınan Smyrna’nın Yazgısı kitabı 414 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Smyrna’nın Yazgısı kitabını 9789751419712 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Smyrna’nın Yazgısı kitap özeti, Smyrna’nın Yazgısı pdf oku, Smyrna’nın Yazgısı yandex, Gülseren Engin e-kitap pdf, Smyrna’nın Yazgısı PDF Drive, Smyrna’nın Yazgısı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Smyrna’nın Yazgısı PDF Oku

Smyrna’nın Yazgısı Kısa Özet

Smyrna`nın Yazgısı bir üçlemenin son kitabı.
Ağlama Smyrna Döneceğim adlı birinci kitap Yunan işgali öncesi Smyrna`yı (İzmir`i), ardından gelen Smyrna`nın Gözyasları ise işgal sonrası Ege`de Kuvay-ı Milliye`nin kuruluşunu, halkın ve efelerin Yunan ordusuna direnışini anlatıyordu.

Bu kitap ise İstanbul`un işgalini, TBMM`nin kuruluşunu ve Kurtuluş Savaşı`nı, yine birden fazla isimsiz kahramanın hikayeleriyle dile getiriyor. Rum kızı Smyrna ile Yüzbaşı Çakır Osman`ın, Seher ile Tilki Mahmut`un ve Gördesli Makbule ile Usturumcalı Halil Efe`nin aşkları tüm kuvvetliklere direnmeyi başarıyor.
Gerçek hadiselerin ve isimsiz kahramanların destansı hikayesi…

Smyrna’nın Yazgısı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu