Edebiyat Kitapları

Üç Katlı Ev PDF indir

Üç Katlı Ev PDF indir, e-kitap sitemizde Üç Katlı Ev kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yusuf Ziya Ortaç tarafından kaleme alınan Üç Katlı Ev kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Üç Katlı Ev kitabını 9789751040794 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Üç Katlı Ev kitap özeti, Üç Katlı Ev pdf oku, Üç Katlı Ev yandex, Yusuf Ziya Ortaç e-kitap pdf, Üç Katlı Ev PDF Drive, Üç Katlı Ev Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Üç Katlı Ev PDF Oku

Üç Katlı Ev Kısa Özet

Geçmişe özlem duyan Osmanlı paşası bir dede, geleceğe endişeyla bakan eski İttihat-Terakki üyesi bir baba ve biri milliyetçi diğeri Marksist iki düşman kardeş. Türkiye büyük bir dönüşüm yaşarken üç ayrı kuşak aynı evde siyasi, kültürel ve ahlaki çatışmalar içinde yaşam mücadelesi veriyor. Ve tüm bunların içinde tutulduğu aşkla zenginliği tadan Bedia, geçirdiği ışıltılı günlerde yaşamı sorgulamaya başlıyor.

Dönemin politik tartışmaları ve amansız bir kuşak çatışması arka planında yoksul kız ile zengin oğlanın aşkını okuyacak, adeta bir zaman tüneli içinde, modernleşme sancıları çeken Türkiye’ye doğru yol alacaksınız.  

Üç Katlı Ev PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu